سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بیش از ۶۲۰ دقیقه ارتباط تلویزیونی و رادیویی در روز خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۶۲۰ دقیقه ارتباط تلویزیونی و رادیویی در روز خلیج فارس

روابط عمومی صداوسیمای مرکز کیش اعلام کرد: بیش از ۶۲۰ دقیقه ارتباط تلویزیونی و رادیویی در روز ملی خلیج فارس با شبکه‌های ملی و استانی برقرار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، روابط عمومی صداوسیما مرکز کیش اعلام کرد: مرکز کیش همزمان با روز ملی خلیج فارس میزبان شبکه جهانی جام جم، شبکه سراسری شما، ۲۴ شبکه تلویزیونی استانی و ۸ شبکه رادیویی بود.

بر این اساس همزمان با دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس ویژه برنامه زنده تلویزیونی «خلیج فارس سلام» از شبکه کیش روی آنتن شبکه‌های سراسری و استانی رفت.

برنامه زنده تلویزیونی خلیج فارس سلام به تهیه کنندگی سارا رضایی با دعوت از نخبگان و اقوام مختلف بر روی عرشه کشتی و گفتگوی تلویزیونی، گوشه‌ای از توانمندی‌های علمی، فرهنگی، ورزشی ساکنان کیش زیبا و همچنین جاذبه‌های گردشگری نگین خلیج فارس را به تصویر کشید.

نخبگان علمی، فرهنگی، ورزشی و فعالان گردشگری در این برنامه، خلیج فارس را نامی پرآوازه برای مردم ایران و نماد غیرت ملی و تمامیت ارضی هر ایرانی برشمردند و بر حفظ آن تا پای جان تأکید کردند.

پوشش تصویری آیین رونمایی از تابلوی خلیج فارس، برپایی نمایشگاه جزیره کیش، پیاده روی شامگاهی، جشنواره غذا‌های جنوب، جشن بزرگ خلیج فارس با حضور مردم و مسافران و اقوام مختلف در اسکله بزرگ تفریحی نیز از دیگر فعالیت‌های صداوسیمای کیش در روز ملی خلیج فارس بود.