رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام جزيره كيش - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام جزيره كيش

بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام جزيره كيش

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/اقتصادی

سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش گفت: در تلاش هستیم پروژه‌های نیمه تمام را تا قبل از فرا رسیدن دهه مبارک فجر و عید نوروز تکمیل و به بهره برداری برسانیم..

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، عرب در نشستی که با حضور اعضای شورای شهر کیش برگزار شد، با اشاره به فرا رسيدن نيمه دوم سال و وضعيت آب و هوايي مساعدتر براي فعاليت هاي عمراني از تلاش براي بهره برداري و تكميل پروژه هاي نيمه تمام در جزيره كيش خبر داد.

وي شوراي شهر را به عنوان نمایندگان مردم و یار و همراه شرکت عمران، آب و خدمات در رفع مشکلات جزیره نشینان یاد کرد.

عرب با بیان اینکه مهمترین هدف شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، کسب رضایتمندی شهروندان است، افزود: شورای شهر می تواند در تمام امور، ایده ها ، توانمندی ها و نیازهای شهروندان را به این شرکت منتقل کند.
وی برگزاری جلسات مستمر با اعضای شورای شهر را از اقدامات موثر در بررسی و پیگیری مسایل موجود جزیره کیش خواند و اظهار داشت: مواردی که در این جلسات مطرح می شود، در چارچوب مقررات و اختیارات شرکت و منابع موجود ، مرتفع خواهد شد.
شرفی رییس شورای شهر کیش نیز با اشاره به نگاه مثبت مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برای تحقق مناسبات جامعه مدنی و مشارکت مردمی در جزیره کیش، گفت: باید برای کاهش فاصله بین مردم با مسئولان با هدف کسب رضایتمندی و برآورده کردن مطالبات بحق آنها ، تلاش کرد.
رییس شورای شهر کیش، انتصاب مدیران جوان و با انگیزه را عامل مهمی در راه توسعه و رونق همه جانبه کیش خواند و بیان کرد: مدیران می توانند به واسطه نیروی جوانی ارتباط موثری با مراجعان برقرار سازند و فاصله بین مردم و شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش که در حکم یک شهرداری انجام وظیفه می کند را از بین ببرد.
وی با بیان اینکه شورای شهر کیش در تمام شورای های جزیره توانسته یک کرسی را اخذ کند، افزود: در این مدت اعضای شورای شهر کیش به عنوان نمایندگان شهروندان در جلسات متعدد با نهادها و ارگان های مختلف جزیره کیش حضور داشته و اعمال نظر کرده اند.
تکمیل پروژه های فرهنگسرای بزرگ کیش، مصلی، ساختمان راهنمایی و رانندگی، روکش آسفالت و پیاده رو سازی معابر، ترمیم و بهسازی پیست دوچرخه سواری، مدرسه  شریف، خط کشی معابر ، بروز رسانی و نصب تابلوهای ترافیکی، احداث ساختمان جدید دادگستری و دو مدرسه جدید از اقدامات  شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش در نیمه دوم سال 97 خواهد بود.