سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

بسیج جوشیده از متن انقلاب و مردم است ومتعلق به همه احزاب و جناح ها است. - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج جوشیده از متن انقلاب و مردم است ومتعلق به همه احزاب و جناح ها است.

بسیج جوشیده از متن انقلاب و مردم است ومتعلق به همه احزاب و جناح ها است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما : حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان گفت: وظیفه بسیج دفاع از انقلاب و ارزشهای انقلاب است و در کنار تمام نهادهای دیگر با مظاهر هنجار شکنی برخورد می کند.

امام جمعه کیش گفت: نیروی انتظامی و بسیج دوشادوش هم از ارزشهای نظام و انقلاب دفاع می کنندو ماموریت آنان هنوز تمام نشده است.

وی افزود: این بی انصافی است که بسیج را متهم به تند روی و یا منتسب به جناح یا حزب خاصی بدانیم.

خطیب جمعه کیش خاطرنشان کرد: کشور مقتدر و توانمند جمهوری اسلامی ایران با استکبار مبارزه می کند و همواره در صحنه های سخت و دشوار پیروز و سرافراز بوده است.

وی در فراز دیگری از خطبه با اشاره به نزدیک شدن به اربعین حسینی گفت : تعداد زیادی از مردم کشورمان و مسلمانان جهان برای شرکت در مراسم اربعین حسینی عازم کربلای معلی شده اند  و امیدواریم مراسم اربعین  پرشور تر از قبل برگزار شود.

وی در پایان شهادت آیت الله مدرس،شیخ مفید و میرزاکوچک خان را گرامیداشت و از رشادت های آنان یاد کردو گفت: سالروز شهادت آیت الله مدرس روز مجلس نامگذاری شده، مجلسی که مترقی ترین قانون اساسی دنیا در آن تصویب شده است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی گفت: قانون اساسی کشور ما حاصل مجاهدتهای مردمی است که با پیروی از امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند