جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بسترسازی برای حضور در گستره ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

بسترسازی برای حضور در گستره ملی

بسترسازی برای حضور در گستره ملی

مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش گفت: درحال بسترسازی برای حضور در گستره ملی هستیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکیش ، علیرضا نجابت مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش در مراسم تجلیل از کارکنان رادیو کیش با اشاره به اینکه به دلیل تصویرسازی مخاطبان در رادیو سخت و مهم است، افزود: تنوع قومی و فرهنگی در جزیره کیش شرایطی را فراهم کرده تا بتوان با بهره برداری از آن برنامه هایی جذاب تولید شود و مخاطبان وفاداری را برای رادیو ایجاد کند.
خادمی مدیر صدا مرکز کیش هم در این مراسم با تاکید بر اینکه رادیو کیش یکی از پرمخاطب ترین رادیوهای کشور است، گفت: بر اساس نظرسنجی های متعدد، میانگین مخاطبان رادیو در کیش 56 درصد بوده و و رضایتمندی مردم هم از برنامه های رادیو 78 درصد است.
وی با اشاره به تلاش جهادی کارکنان صدای مرکز کیش و کسب رتبه ها و جوایز برتر جشنواره های داخلی و خارجی افزود: با توجه با رویکردهای جدید مخاطبان ، ساختار برنامه های رادیویی به سمت پیامی و اطلاع رسانی رفته و منجر به تولید برنامه های جذاب خواهد شد.
شرف زاده مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش هم با تقدیر از تلاش های مرکز کیش در جهت معرفی توانمندی های جزیره کیش گفت: تاثیرگذاری صدا و سیما بر کسی پوشیده نیست و تاثیر رادیو مهمتر و گسترده تر است  و با تعامل خوبی که بین دو سازمان وجود دارد آمادگی کاملی برای همکاری های مشترک بیشتر هستیم.
دهقان مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش هم با تاکید بر اینکه صداوسیمای مرکز کیش یکی از ارگان هایی است که عاشقانه و جهادی برای توسعه و معرفی جزیره کیش فعالیت می کند، گفت: اجرای برنامه های رادیویی در بین مردم و اماکن عمومی یکی از طرح های خوب مرکز کیش بوده است.
حائری سرپرست اداره فرهنگی و فرهنگسراهای سازمان منطقه آزاد کیش هم در این مراسم با بیان اینکه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش و صدا و سیمای کیش افرادی با تجربه و تاثیر گذارند، با بهره برداری سازنده می توان روزهای طلایی جزیره کیش را رقم زد.
در پایان این مراسم با اهدای گل از کارکنان رادیو صداوسیمای مرکز کیش قدردانی شد.