رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

بزرگداشت هجدهمین سالروز ورود شهدای گمنام به کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت هجدهمین سالروز ورود شهدای گمنام به کیش

بزرگداشت هجدهمین سالروز ورود شهدای گمنام به کیش

هجدهمین سالروز ورود شهدای گمنام به کیش همزمان با سالروز عملیات‌های کربلای ۴ و ۵ در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، سردار رودکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در ابتدا و در سخنی با خانواده شهدا گفت: شما بزرگترین معامله دنیا را با خداوند متعال انجام داده اید و این مصداق بارز سعادتمندی در دنیا و آخرت است.فرمانده لشکر 19 فجر در سال های جنگ تحمیلی به تشریح خصوصیات سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: شجاعت، مجاهدت و خستگی ناپذیری جزو جدانشدنی سردار شهید سلیمانی بود.
وی اخلاص را بارز ترین ویژگی سردار سلیمانی عنوان کرد و افزود: این شهید سرافراز اسلام مبارزه با گروه تروریستی داعش را مهمترین وظیفه خود می دانست چرا که این گروه تنها برای ضربه زدن به اسلام، ایران و جبهه مقاومت راه اندازی شده بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هم در این مراسم با بیان اینکه حضور میلیونی مردم ایران در تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی از برکات خون شهید است گفت: باید قدردان این مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بود.
غلامحسین مظفری با تاکید بر اینکه ترور ناجوانمردانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز تروریست دولتی بود گفت: محور مقاومت با وجود سربازانی همچون قاسم سلیمانی ها با قدرت بیشتری مسیر دستیابی به آرمان های خود را دنبال خواهد کرد.
وی افزود: ایران اسلامی در هفتاد سال گذشته تنها کشوری بوده که توانسته در مقابل زیاده خواهی های آمریکا مقاومت کند و حالا هم با حمله به پایگاه های آمریکا در عراق، هیمنه آمریکا و همپیمانانش در منطقه فروریخت.
18
دی 1380  پیکر پاک پنج شهید گمنام وارد جزیره کیش شد و هر سال به همین مناسبت، سالروز ورود شهدای گمنام به جزیره کیش گرامی داشته می شود.