حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸

برگزاری کارگاه و سمینار آموزشی شهرهای آینده و برندسازی شهری در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کارگاه و سمینار آموزشی شهرهای آینده و برندسازی شهری در کیش

برگزاری کارگاه و سمینار آموزشی شهرهای آینده و برندسازی شهری در کیش

کیش / خبرگزاری صداوسیما / علمی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه دلفت هلندکارگاه و سمینار آموزشی سه روزه 'شهرهای آینده و برندسازی شهری' را بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می کند.

معاونت بین الملل پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران گفت : این کارگاه با حضور پروفسور 'مارتین دی یونگ' استاد دانشگاه دلفت و مشاور بین المللی در حوزه توسعه و سیاست گذاری شهرهای آینده و برندسازی شهری روزهای 27 تا 29 بهمن ماه در محل این پردیس برگزار می شود .

محمد رضا سعید ابادی افزود : برندسازی شهری، عمومی،بررسی نمونه های بین المللی و عملی در چین و اروپا و تجارب ارزنده برای ایران، دسته بندی شهرهای آینده و سیاست گذاری از مباحثی است که در این کارگاه به آنها پرداخته می شود.

وی افزود :پیاده سازی سیاست های عمومی در برندهای شهری ،کار گروهی برندسازی برای گروههای شهری شرکت کننده و زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد نیاز برای این شهرها از موارد دیگری است که در این کارگاه بررسی خواهد شد .

سعید آبادی اضافه کرد : دانشجویان رشته های برنامه ریزی ، اقتصاد ،مدیریت و جامعه شناسی شهری، جغرافیا، معماری، طراحی صنعتی، محیط زیست و همچنین مدیران و کارشناسان می توانند در این کارگاه با تازه ترین دستاوردهای مرتبط با این حوزه آشنا شوند و به بحث و تبادل نظر بپردازند.

وی گفت : امکان برگزاری نشست و جلسه اختصاصی با پرفسور 'دی یونگ 'از برنامه های جنبی در نظر گرفته شده در این کارگاه است .

به گفته معاون بین المللی پردیس کیش دانشگاه تهران ،در پایان کارگاه به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از طرف دانشگاه های تهران و دلفت هلند اعطا خواهد شد .

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی این دانشگاه به آدرس www.kish.ut.ac.irمراجعه و فرم پیوست را تکمیل کنند.