جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری پرشور مراسم شب قدر در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری پرشور مراسم شب قدر در کیش

Loading the player...

مردان و زنان مومن کیش در سومین شب از لیالی پر فیض قدر ، خالصانه از درگاه خداوند متعال بخشش و رقم خوردن آینده ایی نیک طلب کردند .

بسیاری از شب زنده داران در آستانه روز جهانی قدس از پروردگار کریم آزادی قدس شریف را خواستار شدند و در لا به لای زمزمه های بندگی و الغوث الغوث ، مسلمانان مظلوم فلسطین را به یاد آوردند و از خداوند بی همتا ، ظهور منجی عالم بشریت و برچیده شدن بساط ظلم و ستم را طلب کردند.

مساجد ، حسینیه ها و دانشگاههای کیش مملو از افرادی بود که دل شکسته و ملتمسانه به راز و نیاز پرداخته بودند و جلوه های این بندگی در سراسر کیش موج می زد.

بسیاری بر مزار شهدای گمنام خفته در مسجد امام حسن مجتبی حاضر شدند و خداوند را به مقام والای شهدا  سوگند دادند تا دنیا از جور و بیداد پاک شود.

شب های قدر  در ماه مبارک رمضان با نور و معنویت در کیش ، خاکپاره مرجانی خلیج فارس همراه بود و هر چه در این شبها از کیش  به آسمان رفت دعا برای سلامتی امام زمان (عج) ، سلامتی ملت ایران و اقتدار اسلام و مسلمین بود.

سخنرانان مذهبی در شب های قدر با اشاره به فضلیت این شبها ، به تبیین فلسفه شب های قدر پرداختند و مومنان پس از راز و نیاز ، قرائت دعای جوشن کبیر، عزاداری در سوگ اولین پیشوای شیعیان ،قرآن کریم را برسر گرفتند و با معبود خود راز و نیاز کردند.