جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در فرماندهی انتظامی کیش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تقدیر از خدمات نیروی انتظامی درحفظ آرامش وامنیت کشور گفت:در تاریخ 40ساله انقلاب  با هجمه های مختلفی مواجه شده ایم و اگر لطف خداوند، همت مردم و منویات مقام معظم رهبری نبود شرایط سخت تری از امروز  داشتیم.

وی افزود: با وجود این فشارهای همه جانبه، نظام اسلامی با سربلندی از دوران دشوار گذر کرده و با اتحاد و همدلی مردم موفق شدیم در مسیری قرار گیریم که الگویی برای جهان اسلام باشیم. اما باید توجه کنیم که تلاش دشمنان برای آسیب رساندن به کشور و نظام ما همچنان ادامه دارد.
مظفری افزود: در مواجهه با دشمنان باید از فرصت ها استفاده کنیم و نقاط قوت و ضعف خودمان و دشمنانمان را شناسایی کنیم. مهمترین ویژگی نظام جمهوری اسلامی، مردمی بودن و حکومت بر اساس آموزه های دین مبین اسلام است پس باید برای خدمت به مردم تلاش کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به وقایع تاریخی کشور افغانستان، جنگ های طالبان و مداخلات کشور امریکا و پس از آن شکل گیری داعش تصریح کرد: این تلاش های امریکا برای ایجاد حکومت و یا سرزمینی بود تا تهدیدی برای کشورهای منطقه خاورمیانه باشد اما با این وجود کشورما با اقتدار به راه خود ادامه داده و می دهد. شرایط بسیار پر فراز و نشیبی را طی کردیم و خرسندیم که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مقتدر تر از همیشه هستیم.وی تاکید کرد: البته واضح است که هر کشور و مردمی این چنین مسیر دشواری برای حفظ آزادی و استقلال کشورشان بپیمایند دچار هزینه ها و مشکلات زیادی خواهند شد. در حال حاضر در کشور و به تبع آن در جزیره کیش به دلیل همین فشارهای ناشی از تحریم شاهد برخی دشواری های اقتصادی هستیم. دراین شرایط باید همگی در کنار هم قرار گیریم و با مدیریت صحیح، شرایط را به وضعیت مناسب تغییر دهیم.
مظفری گفت: یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب فراهم شدن شرایط برای رشد همه اقشار است و همه ما که از برکت انقلاب عهده دار مسئولیت هستیم وظیفه داریم از هیچ تلاش و خدمتی برای مردم کوتاهی نکرده و از هر فرصت و امکانی برای خدمت به مردم استفاده کنیم زیرا این مردم هستند که برای پیروزی و حفظ انقلاب از جان خود گذاشته اند.
وی افزود:با همکاری و تعامل خوب نیروی انتظامی در جزیره کیش میزبان شایسته ای برای گردشگران و عامل حفظ آرامش و امنیت منطقه باشیم .