حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷

برگزاری سمپوزیوم بین المللی سرطان به میزبانی کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری سمپوزیوم بین المللی سرطان به میزبانی کیش

برگزاری سمپوزیوم بین المللی سرطان به میزبانی کیش

همایش بین المللی سرطان ۲۳ اسفند با حضور متخصصان ملی و بین المللی در سالن ابن سینای مرکزهمایش‌های بین المللی کیش برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما مرکز کیش، دبیر علمی همايش بین المللی سرطان با اشاره به اینکه این همايش بین المللی با حضور بیش از يکصد نفر از متخصصان داخلی و خارجی در حوزه درمان سرطان برگزار می شود گفت:  علاوه بر حضور متخصصان بنام داخلی در حوزه درمان سرطان دو تن از متخصصان مطرح بین  المللی  ، پروفسور جوان، ارولوژیست و متخصص درمان سرطان های مجاری ادرار  و پروفسور کهرر برگزار می شود.
محمد امین افراسیابی  برگزاري کارگاه هاي تخصصی در حوزه سرطان های شایع کشور و سخنرانی اساتید برجسته بین المللی را ازدیگر بخش های  این همایش یک روزه عنوان کرد.
دبیر علمی نشست بین المللی سرطان  با بیان اینکه در این همايش ، اساتید برجسته در حوزه طب سنتی سرطان و متخصصان  آنکولوژی هم حضور دارند  افزود :این همایش با محور سرطان های شایع کشور ، سرطان های پروستات، روده بزرگ و سرطان سینه در زنان برگزار می شود.
وی همچنین از افتتاح مرکز بین المللی سرطان کیش در حاشیه این همایش خبر داد وگفت: این مرکز بین المللی با حضور پروفسور جوان و پروفسور کهرر و دیگر متخصصان و با هدف توسعه توریسم سلامت در منطقه  و با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی  راه اندازی می شود.
محمد امین افراسیابی، امکان حضور گردشگران  بدون ویزا درجزیره کیش ،امکانات اقامتی مناسب، تجهیزات مناسب بیمارستانی و همچنین آب و هوای خوب را از جمله مزیت های اجرای این طرح در کیش عنوان کرد.