سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

برخورد جدی پلیس با عرضه قلیان در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد جدی پلیس با عرضه قلیان در کیش

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی کیش از برخورد جدی با واحد‌های صنفی عرضه کننده قلیان در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سرگرد سلیمی، در گفتگوی خبری سیما گفت: رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی در جزیره کیش از سوی مسافران و گردشگران که ناشی از آگاهی نداشتن با قوانین و مقررات در جزیره کیش بیشترین موارد ثبت شده بود.

وی افزود: یکی از ماموریت‌های اولویت دار نیروی انتظامی با توجه به شیوع ویروس کرونا در جزیره مقابله با ویروس کرونا و برخورد با افرادی که به عمد دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.

سرگرد سلیمی، گفت: عمده تخلفات حادثه ساز در ایام تعطیلات نوروز در کیش در جزیره کیش شاهد بودیم بیشتر از سوی مسافرانی بود که از شرایط و قوانین جزیره کیش بی اطلاع بودند.

وی گفت: صنوف ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو لازم است تا آموزش‌های لازم راهنمایی و رانندگی جزیره کیش را به افراد اجاره گیرنده خودرو‌ها ارائه دهند تا شاهد بروز حوادث ناگوار در جزیره نباشیم.

سرگرد سلیمی در خصوص برخورد با عرضه قلیان در سواحل و رستورانها، گفت: با هماهنگی دادستان جزیره کیش و دستور اکید برای این موضوع منجر به برخورد و اعمال قانون با افراد متخلف شده است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی کیش گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی در صورت دریافت گزارش ساکنان و گردشگران مبنی بر عرضه قلیان در سواحل و یا رستوران‌ها با واحد متخلف برابر قانون برخورد خواهند کرد.