حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

برخورد با ناهنجاری‌ها وظیفه ذاتی پلیس - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد با ناهنجاری‌ها وظیفه ذاتی پلیس

برخورد با ناهنجاری‌ها وظیفه ذاتی پلیس

فرمانده انتظامی ویژه کیش با اشاره به اينكه برخورد با ناهنجاري ها وظيفه ذاتي پليس است، گفت: در یک سال گذشته شکایت مردمی درخصوص نحوه عملکرد پلیس در جزیره کیش اعلام نشده است.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، سرهنگ رحیم جهانبخش در نشست با جامعه بازاریان و بازرگانان کیش گفت: همفكري و بررسی مشکلات و یافتن راهکارهای مناسب به رشد اقتصادی جزیره کمک خواهد كرد.
سرهنگ جهانبخش با اشاره به تلاش نیروی انتظامی برای همکاری با بازاريان، گفت: جزيره کیش تنها منطقه ای است که تامین امنیت بازار به دفتر بازار واگذار شده است.
وی وظیفه ذاتی پلیس را برخورد با ناهنجاری های اجتماعی دانست و گفت: براساس ساختار پلیس برخورد ماموران با مردم هميشه همراه با رافت اسلامی بوده است و تلاش پليس ايجاد رضايت صد درصدي در جامعه است.
سرهنگ جهانبخش افزود: در یکسال گذشته در نوع برخورد با مردم هیچ شكايتي به واحدهای فرماندهی انتظامی ویژه کیش اعلام نشده اما بسیاری از زحمات پلیس از نظرها پنهان مانده است.
رحمان سادات نجفی رئیس جامعه بازاریان و بازرگانان کیش نیز در این نشست با تقدیر از تلاش های فرماندهي انتظامی ویژه کیش در برقراری نظم و امنیت جزيره كيش، گفت: تلاش جامعه بازاریان بر تعامل حداکثری با نیروهای انتظامی در تامین امنیت به ویژه در بازارهای کیش و کاهش تنش در نوع برخوردهاست.