جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بخش صبحگاهی - نمایش محتوای صدا

 

 

بخش صبحگاهی

تهیه کنندگان:محمد چگنی،غلامحسین خسروی

مجریان:ثمره رشیدی،مریم سلیمانیان

صدابردارن:محمد زاهدی،اسماء بدیعیان پور،محمد صبری

گوینده خبر:محمد خوش اخلاق

کارشناس ورزشی:خانم قلمی

کارشناس تغذیه:خانم دولتخواه

بخش صبحگاهي راديو كيش در ساختار کلامی ، پیامی ،آوایی روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7 تا 10 صبح با رويكرد اطلاع رساني و خانوادگي به مدت 130 دقيقه به صورت زنده پخش مي شود. آيتم هاي برنامه عبارتند از اعلام پروازها ،هواشناسي ،تغذيه و سلامت ،محيط زيست ،صداي كيشوند ،سبك زندگي ،ورزش ،مباحث حقوقي،معرفي برنامه هاي صدا و سيما ،موسيقي با كلام وبي كلام ،تلفن و پيامك و ... می باشد.

كمك به توسعه جزيره كيش در ابعاد مختلف به ويژه در بعد اقتصادي و گردشگري و استفاده از ظرفيت تنوع تركيب جمعيتي در جزيره كيش براي توليد برنامه هاي متاثر از فرهنگ اقوام ايراني ،ايجاد وفاق در بين ساكنان و گردشگران ، تشویق مردم به ورزش و حفظ شادابی و سلامت جسمانی ، ارتقای شناخت و آگاهی های عمومی، ایجاد فضای شور و نشاط و امید در صبحگاه و تقویت روحیه کار و تلاش و همچنین القاء و ایجاد حس تحرک ،نشاط و شادابی در گروه مخاطبین، اطلاع رسانی در خصوص  مناسبت ها و رویداد های روز و جزیره، تبیین آداب و اخلاق اجتماعی و شهروندی از اهداف مهم این برنامه می باشد.

انسان به طور فطری از غم گریزان و به سوی شادی در حرکت است. شادی و نشاط نه تنها بر روح و روان انسان، بلکه بر جسم او نیز تأثیر می گذارد. از نگاه اجتماعی، نیز شادمانی، قلب ها را به یکدیگر نزدیک و ترس، نگرانی، ناکامی و بدگمانی را بی اثر می کند.

سال تولید: بهار 1397