جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

با ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با ورزش

Loading the player...

تهیه کننده و مجری: فرهاد فرهادی

تدوینگر: مهدی روحی

تصویربرداران: مهدی روحی،محمدخلیلی،کامبیزحسین زاده،احمدمرادی

هماهنگی:لیلاتاجرزاده

کارگردان تلویزیونی:مهساطبیب

عکاس: مهدی سالارنسب

نویسنده : راحله اکبری

برنامه با ورزش به مدت 50 دقیقه­ بصورت زنده از سیمای مرکز کیش پخش می­ شود.

هدف اصلی این برنامه : افزایش  و آگاهی بخشی از رویدادهای ورزشی سطح جزیره و پر کردن اوقات فراغت کیشوندان می باشد. بخشهای مختلف این برنامه شامل: برنامه با ورزش ارتباط تلفنی ،گزارش از هیاتها ورزشی،معرفی پیشکسوتان ،ورزش بانوان ،مدارس، دانشگاهها ،استفاده از تخصص اساتید و مربیان در بخشهای اشنایی اناتومی، فیزیولوزی، روانشناسی ورزشی و ... همچنین در این برنامه به معرفی رشته های ورزشی و رویدادهای مختلف ورزشی جزیره کیش پرداخته می شود.

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.
وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از برنامه های تلویزیون ، رادیو ، مجلات و سایر رسانه های گروهی، به ورزشی و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد .

ورزش به انسان تحرک می بخشد و حرکت و تحرک به ویژه در کودکان لازمه رشد است. اگر عضو نیرومندی از اعضای بدن یک ورزش کار را چندین ماه در گچ قرار دهند و تحرک را از آن سلب نمایند، ضعیف و لاغر خواهد شد. اگر جنبش بدن کم شود، دفاع بدن کم و ضعیف می گردد، و همچنان که داشتن تحرک و ورزش موجب سلامتی بدن و طول عمر می گردد، نداشتن تحرک نیز موجب مرگ زود رس می شود.

این برنامه روزهای جمعه ساعت 21:00 و بازپخش آن ساعت8:30 روزهای یکشنبه از سیمای مرکزکیش پخش می شود

سال تولید: تابستان98