جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

ایمان، شجاعت و انقلابی بودن ویژگی‌های مهم نماینده اصلح - نمایش محتوای خبر

 

 

ایمان، شجاعت و انقلابی بودن ویژگی‌های مهم نماینده اصلح

ایمان، شجاعت و انقلابی بودن ویژگی‌های مهم نماینده اصلح

امام جمعه کیش گفت: نمایندگانی را انتخاب کنید که مومن، شجاع و انقلابی باشند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلیمن حسن زاده در خطبه های نماز جمعه با اشاره به دوم اسفند و انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: معیارهای خویشاوندی و قومی را کنار بگذارید با مطالعه و تحقیق نمایندگانی را انتخاب کنید که با تاکید رهبر معظم انقلاب مومن ، انقلابی و شجاع باشند.
وی افزود: حضور پرشور و انتخاب شایسته بسیار مهم است و اگر برخی فقط به حضور توجه دارند و قرار است رای سفید داخل صندوق بیاندازند تاکید می کنم با کمی حوصله و دقت ، تحقیق و افراد صالح را انتخاب کنند.
امام جمعه کیش در فراز دیگری از خطبه ها میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت و با گرامیداشت مقام بانوان و مادران گفت: در شهری که قرآن و اسلام حاکیت است دیدن مصادیقی از بی حجابی تاسف بار است و مسئولان فرهنگی و مردم توجه کنند که بی حجابی خلاف قانون و شرع است و باید جلوی این ناهنجاری گرفته شود.
وی افزود: حضرت زهرا (س) تجلی تمام زنان مقدس قرآن است و توجه به ویژگی های بارز این بانوی نمونه به ارتقاء ارزش های اخلاقی جامعه کمک می کند.
امام جمعه کیش 29 بهمن و روز اقتصاد مقاومتی را نیز گرامیداشت و گفت: اجرای کامل اقتصاد مقاومتی به استقلال اقتصادی کشور می انجامد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده از حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی قدردانی کرد و گفت: وصیتنامه حاج قاسم سلیمانی بسیار پند آموز است و از مردم می خواهم این وصیتنامه سیاسی الهی را با تامل بخوانند .