جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

ایران اسلامی با هیچ تهدیدی کنار نمی آید. - نمایش محتوای خبر

 

 

ایران اسلامی با هیچ تهدیدی کنار نمی آید.

ایران اسلامی با هیچ تهدیدی کنار نمی آید.

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

امام جمعه کیش گفت: جمهوری اسلامی ایران اهمیتی به یاوه گویی های سردمداران کاخ سفید نمی دهد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام والمسلمین علیدادی در خطبه های نماز جمعه با قدردانی از حضور پرشور مردم و مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: دشمنان به ویژه استکبار جهانی میخواهند با تغییر ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران و تغییر در رفتارهای ملت، انقلاب اسلامی ایران را منحرف کنند .

وی افزود: ملت ایران با هوشیاری و درایت و با تبعیت از رهبر معظم انقلاب برابر همه فتنه ها و تهدیدهای دشمنان ایستادگی می کنند.

خطیب جمعه کیش ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به 2 علت محتوا و حمایت مردمی به بزرگترین انقلاب جهان تبدیل شد، در بخش محتوا، شعارهای عمیق، استقلال و عملیات های حساب شده و مبتنی بر فرامین دین بود وسرمایه های انقلاب، شهدا، جانبازان و رزمندگانی بودند که متحد و یکپارچه پشتیبان رهبری بودند و انقلاب را بیمه کردند.

حجت الاسلام و المسلیمن علیدادی خاطر نشان کرد: دنیا بداند که جمهوری  اسلامی ایران با هیچ تهدیدی کنار نمی آید و از هیچ دشمنی نمی هراسد، همانطور که در دوران دفاع مقدس مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستاد و امروز هم برابر تمام نیرنگ ها و کارشکنی ها مقتدارانه می ایستد.

امام جمعه کیش همچنین با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این بانوی بزرگوار اسلام، انسانی صادق بودند که در عمل و گفتار صداقت کامل داشتند و همواره پشتیبان ولایت بودند.