جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اولین همایش فوتبال پایه در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

اولین همایش فوتبال پایه در کیش

Loading the player...

دانلود

 

کیش/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

اولین همایش فوتبال پایه جزیره کیش با حضور   سیصد تن از فوتبالیست های نونهال و نوجوان همزمان با روز جهانی فوتبال پایه(گرسروتز) درزمین شماره یک مجموعه ورزشی المپیک این جزیره برگزارشد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در این همایش با بیان اینکه در جزیره کیش امکانات مناسبی در جهت رشدو توسعه ورزش همگانی  و قهرمانی به عنوان اصلی ترین زیر ساخت سلامت و شادابی جامعه فراهم شده است گفت:در حال حاضر بیش از 300 تن از نونهالان و نوجوانان در مدارس فوتبال کیش مشغول فعالیت هستند که این جمعیت نسبت به جمعیت جزیره کیش رقم مناسبی است.

پرهام جانفشان در خصوص توسعه زمین های فوتبال جزیره کیش گفت:در حال حاضر ساخت دو زمین فوتبال مطابق با استاندارد های فدراسیون جهانی فوتبال  در دستور کار قرارگرفته که با تکمیل این دو زمین ورزشی زمینه مناسبی برای حضور تیم های ملی ،باشگاهی و کشورهای منطقه برای آمادگی جام جهانی 2022  فراهم می شود.

وی با اشاره به موفقیت های نوجوانان و جوانان جزیره کیش در کسب عنواین قهرمانی کشوری و جهانی افزود:شرکت سرمایه گذاری کیش در تلاش است تا با فراهم ساختن زیر ساخت های مورد نیاز ورزش نونهالان و نوجوانان بهترین ها را به جامعه ورزشی کشور معرفی کند.

رئیس هیئت فوتبال کیش با اشاره به اینکه نونهالان ونوجوانان جزیره کیش در دو رده تیم شاهین سپهرو هیات فوتبال و دیگری بومیان کیش در چهار گروه سنی مختلف آخرین تکنیک های ورزشی را زیر نظر 25 مربی فرامی گیرند افزود:در تلاش هستیم تا با تقویت لیگ دسته دو وسه شاهد نتایج بهتری در این رشته ورزشی باشیم.

مراسم روز جهانی فوتبال پایه (گرسروتز)همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان ورزشی جزیره کیش ،خانواده ها و فوتبالیست های نونهال و نوجوان جزیره کیش در زمین شماره یک مجموعه المپیک برگزارشد.