جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

انیمیشن این چیه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

انیمیشن این چیه

Loading the player...
  • کارگردان: بهروز يغمائيان، شیوا ممتحن، افسانه ریاضی
  • نویسنده: آرمين انطيقه‌چنان، مهکامه یغماییان،...
  • انیماتور: شیوا ممتحن، آرش صالحی، مریم نوبهاری، زیبا مرشدلو، افسانه ریاضی، شاهنگ کیانی، نوشین شمس،...
  • موسیقی: کيوان کيارس

داستان این مجموعه درباره هفت موجود عجیب و غریب است که در سیاره‌ای ناشناخته در کنار هم زندگی می‌کنند و این موجودات اولیه و ناآگاه فاقد هرگونه تمدن و امکانات زندگی زمینی‌ها هستند. تاکسی نام یکی از اهالی این سیاره است که با سفینه‌ای قدیمی و قراضه هرازگاهی به زمین سفر می‌کند و در هر رفت و آمد چیزی را از زمین با خود به سیاره می‌آورد که باعث ایجاد سوال در بین اهالی سیاره می‌شود.

 این چیه نام کامپیوتری بسیار قدیمی است که در این سیاره زندگی می‌کند و در هر قسمت با ارائه‌ی اطلاعات خود سوالی را که در ذهن اهالی سیاره ایجاد شده را برطرف می‌کند.

سریال انیمیشنی این چیه سریالی فانتزی و کودکانه برای کودکان و خردسالان که در آن با زبانی ساده و کودکانه به آموزش مسایل مختلف به آنها میپردازد. این انیمیشن به حوادث و اتفاقات جالب هفت موجود عجیب و غریب در سیاره دور افتاده اختصاص دارد.

کودکان برای بسیاری از وظایف زندگی خود نیاز به آموزش واضح دارند. طبیعتا کودک مقدار زیادی از اطلاعات خود را از طریق مشاهده به دست می آورد. اما ما نمی توانیم به یادگیری همه چیز از این طریق اکتفا کنیم. او در نحوه لباس پوشیدن، نحوه بستن کفش ها، نحوه شستن خود و حمام کردن، و کم کم وقتی بزرگ می شود نحوه انجام وظایف مربوط به خانه نیازمند آموزش است

سال تولید: 1385