جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

انعکاس - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

انعکاس

Loading the player...

این برنامه در ساختار گزارشی به تعداد 30 برنامه 10 دقیقه ای جهت پخش در روز های زوج ، ساعت 21:15 در صدا و سیمای مرکز کیش تولید می شود. از آنجا که توجه به مسائل و شرایط منطقه و مردم در راستای آگاهی بخشی ، اطلاع رسانی و آموزش عمومی مهمترین رسالت سازمان های رسانه ای است که صدا و سیمای کیش نیز در راستای تحقق همین چشم انداز حرکت کرده و برنامه های متعددی را مد نظر قرار داده است .

برنامه انعکاس نیز با توجه به این مهم و با محوریت قرار دادن مسائل مهم در منطقه قصد دارد در راستای پیگیری مطالبات و خواسته های بحق کیشوندان ،انعکاس پاسخ مسئولان و پیگیری مطالبات مردمی از مسئولان،اطلاع رسانی به مردم و پاسخگویی عملکرد نهاد مربوطه ،بازتاب مشکلات و معظلات به صورت مفید و موثر، تحلیل و بررسی  کارشناسانه مسائل و اخذ دیدگاههای مردم و مسئولین به پیشرفت بهتر و اصلاح مبادرت ورزد در این برنامه دغدغه های اقتصادی ، فرهنگی و آموزشی ، بهداشتی زیر ساخت ها ،عملکرد ادارات و نهادها و مشکلات مردمی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

در این برنامه تلاش شود با ارائه راهکارهای مفید و سودمند به اقشار مردم امید آفرینی به همراه داشته باشد و صاحبان مشاغل و افراد موفق در مشاغل و فعالیت های اجتماعی در سطح جزیره را معرفی کند.

سال تولید: 1395

تهیه کننده:ابراهیم بروغنی

گزارشگر:محمد حسین امید زاد

تصویر برداران:کامبیز حسین زاده،مهدی روحی،محمد خلیلی

صدابردار:حمید پور غلامحسین

تدوین:ابراهیم بروغنی