حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

انتشار به موقع و صحیح کلام رهبری ، محور خطبه های نماز کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

انتشار به موقع و صحیح کلام رهبری ، محور خطبه های نماز کیش

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

دشمنان نظام از ابتدای انقلاب ، سخنان امام و رهبر معظم انقلاب را تحریف کرده اند و برخی در داخل کشور ، دانسته و یا ندانسته آب به آسیاب دشمن می ریزند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی امام جمعه کیش درخطبه های نماز جمعه با اشاره به سخنان اخیررهبرمعظم انقلاب در جمع کارگزاران کشور گفت: ایشان تعبیری به کار بردند ودشمنان از همان ابتدای انتشار کلام ایشان شروع به تحریف کردند.

وی افزود: آیت الله خامنه ایی در سخنان خود تاکید کردند گاهی باید از روش آتش به اختیار استفاده شود تا مقابل دشمن ایستادگی کرد.

امام جمعه کیش گفت: آتش به اختیار یک روش نظامی است که در میادین جنگ کاربرد دارد ،گاهی فرمانده به هر دلیلی ارتباطش با رزمندگان قطع می شود و در این موعد رزمندگان نباید عقب نشینی و یا میدان راترک کنند بلکه باید با استفاده از روش آتش به اختیار پیش بروند.

خطیب جمعه کیش ،گفت: در آتش به اختیار رزمندگان با همان اهداف ارزشی فرمانده پیش می روند و خودشان تصمیم خودسرانه نمی گیرند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی از صاحبان قلم و رسانه خواست با توجه به فعالیت سریع کاربران در فضای مجازی ، سخنان امام(ره) و رهبر انقلاب را درنهایت سرعت ، دقت و صحت توضیح دهند و منتشر کنند تا دشمنان نظام نتوانند با بهره گیری از همین فضای مجازی سخنان ایشان را تحریف کنند و به اهداف شوم خود دست یابند.

وی در فراز دیگری از خطبه ها با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) گفت: سراسر زندگی این شخصیت بزرگ جهان اسلام درس و معرفت است و تمام دست اندرکاران کشور باید از اندیشه های امام علی بهره ببرند.

وی افزود: حضرت علی (ع) همواره به نیازمندان توجه ویژه ایی داشتند وبا دقت در سیره عملی آن حضرت می توان دریافت که رسیدگی به اقشار بی بضاعت ،درمانده ،گرفتار و نیازمند جامعه بر عهده حکومت است و مسئولان این نکته را از یاد نبرند .

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی در پایان به روز قدس که در پیش رو داریم اشاره کرد و گفت: ملت ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بار دیگر فریاد مظلومیت قدس راسر می دهند و یکپارچه و منسجم در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.