حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۷

امنیت زمینه ساز بهره مندی از مواهب حیات - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت زمینه ساز بهره مندی از مواهب حیات

امنیت زمینه ساز بهره مندی از مواهب حیات

امام جمعه كيش در دیدار با فرمانده و جمعي از معاونان فرماندهی انتظامي كيش، امنیت را زمینه ساز بهره برداری از مواهب حیات برشمرد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، حجت الاسلام و المسلمین احمد حسن زاده، گفت: افتخار می کنم نیرویی با شکوه و عظمت مدافع نظام و رهبری با هدف تامین امنیت در کشور وجود دارد.
وي با اشاره به مقوله امنیت در نهج البلاغه، امنیت را زمینه ساز بهره برداری از مواهب حیات دانست و افزود: اگر امنیت و احساس امنیت در کشور نباشد زندگی عادی، اقتصاد و سیاست پایدار به طور مطلوب تحقق نخواهد یافت.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده، گفت: شما عزیزان نيروي انتظامي در عرصه امنیت معنوی باعث آرامش دل های مومنان هستید و  باید با تعامل و تلاش بیشتر بتوانیم رضایت مندی هر چه بیشتر مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و مردم را به دست بیاوریم.
فرمانده انتظامی ویژه کیش با تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده به امامت جمعه در جزیره کیش، مهم ترین وظیفه سربازان ولایت را همکاری، همراهی و تعامل با نماینده ولی فقیه دانست.
سرهنگ رحیم جهانبخش با اشاره به ماموریت های پلیس در جزیره کیش گفت: ماموریت های ما معطوف به فرامین مقام معظم رهبری از جمله، مقابله با پدیده شوم کالای قاچاق و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی بالاخص در سواحل با مشارکت دو حوزه انتظامی و دریابانی به صورت جدی انجام می شود