جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

امام جمعه کیش گفت: برجام دوم ممنوع و خط قرمز ماست. - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه کیش گفت: برجام دوم ممنوع و خط قرمز ماست.

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

به گزارش خبرگزاری صداو سیما:حجت الاسلام والمسلمین علیدادی در خطبه های نماز جمعه به تقابل جریان استعمارگری آمریکا و جریان عدالتخواهی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کردو گفت: تاریخ نشان داده که این تقابل هیچگاه با مذاکره و گفتگو قابل حل شدن نیست.

امام جمعه کيش با بيان اینکه آمریکا هیچگاه به تعهدات خود پایبند نبوده است افزود : اعضاي پنج بعلاوه یک پس از چانه زنی های فراوان یک برنامه مشترک جامع را تصویب و امضاء  کردند اما از فردای آن روز عهد شکنی ها،تهدیدها و تحریم های تازه آمریکا آغاز شد .

وي با اشاره به اهمیت حفظ انسجام و اتحاد داخلی در برابر هجمه ها و دشمنی های بیگانگان گفت: کسانی که در کشور تنش ایجاد می کنند خواسته یا ناخواسته آب در آسیاب دشمن می ریزند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی جنجال رئيس جمهور امريکا را توطئه اي  جديد دانست و  افزود: این امکان وجود دارد که آمریکا و اروپا در برنامه ای از پیش تعیین شده قصد فریب کشور را داشته و به دنبال برجام دوم باشند .

وی با بیان اینکه برجام دوم ممنوع و خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است، گفت: هدف دشمنان از طراحی این نقشه تسلط بر قدرت موشکی و نظامی کشور است.

امام جمعه کیش گفت: اگر اروپایی ها در کار خود صداقت دارند باید در عمل نیز از برجام حمایت کنند و تنها به شعار اکتفا نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی افزود :مردم فهیم وآگاه ایران اسلامی هوشیارانه وبا توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از خطرناک ترین بحران ها  و نقشه های رنگارنگ دشمن عبور کرده اند.

وی همچنین به سالروز شهادت حسین فهمیده  شهید نوجوان دوران هشت سال  دفاع مقدس و نام گذاری یک هفته در تاریخ کشور به نام هفته بسیج دانش آموزی اشاره کرد و آغاز این هفته را به بسیجیان غیور و همیشه در صحنه کشور تبریک گفت.

امام جمعه کیش در پایان شهادت امام حسن مجتبي(ع) را به دوستداران خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت.