حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

امام جمعه کیش: تلاش بيشتر مسئولان برای حل مشکلات، خنثي کننده نقشه دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه کیش: تلاش بيشتر مسئولان برای حل مشکلات، خنثي کننده نقشه دشمنان

امام جمعه کیش: تلاش بيشتر مسئولان برای حل مشکلات، خنثي کننده نقشه دشمنان

امام جمعه کیش گفت: اگر مسئولان ضعف‌ها و مشکلات را برطرف کنند، دشمنان نمی‌توانند در کشور تاثیر گذار باشند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مركز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم، گفت: رهبر معظم انقلاب با تمام دقت و اشراف به امور حوادث اخير در كشور را تحلیل کردند و علاوه بر اینکه مطالبات به حق مردم را قانونی و حق مسلم آنان دانستند ، آشوب و تخریب اموال عمومی ، توهین به مقدسات و پرچم کشور را حرکاتی ناشایست و متاثر از دشمنان عنوان کردند.
وی افزود: حضرت آیت الله خامنه ایی فرمودند بر اساس شرع و قانون اساسی همه مردم حق اعتراض دارند و می توانند خواسته های خود را مطرح کنند.
امام جمعه کیش گفت: رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولان فرمودند: ما در کشور ضعف ها و مشکلات زیادی داریم که باید برطرف شود و اگر این ضعف ها برطرف شود دشمنان دیگر نمی توانند در کشور تاثیر گذار باشند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده به تشکیل تعاونی ها و گسترش اقتصاد تعاونی هم اشاره کرد و گفت: علاوه بر کشور در کیش هم توجه به تعاونی های توزیعی و تولیدی می تواند به رشد اقتصادی کشور کمک قابل توجهی کند.
وی افزود: محرومان حق دارند از امکانات بهره مند شوند و بتوانند مایحتاج خود را تامین کنند.
وی در پایان با اشاره به 26 دی سالروز فرار شاه از کشور گفت: رهبری حکیمانه حضرت امام خميني (ره)، تزلزل شخصیت شاه و اتحاد ملت ایران موجب فرار شاه از میهن شد.
وی همچنین یاد شهیدان نواب صفوی و فدائیان اسلام و شهید سید مهدی حکیم را گرامیداشت و شهدا را سرمایه های اسلام دانست.