جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

آمادگی صدا و سیمای مرکز کیش برای تعطیلات نوروز97 - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی صدا و سیمای مرکز کیش برای تعطیلات نوروز97

آمادگی صدا و سیمای مرکز کیش برای تعطیلات نوروز97

علیرضا نجابت مدیر کل صدا و سیما در مصاحبه با خبرنگار روزنامه اقتصاد کیش ، ضمن تشریح برنامه های این مرکز برای تعطیلات نوروز97 اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن سال نو و ایام تعطیلات نوروزی و اینکه جزیره کیش مقصد گردشگری بسیاری از هموطنان خواهد بود ،لذا صدا و سیما با اهداف اطلاع رسانی ،تفریحی و سرگرمی و ایجاد شادابی و نشاط در بین کیشوندان و گردشگران با تهیه ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی به استقبال سال1397 می رود.

 علیرضا نجابت با اشاره به حوزه صدا و تولید چند ویژه برنامه در رادیو کیش گفت: « پیک بهار » ویژه برنامه آخرین چهارشنبه سال است که ساعت 18:00 روز سه شنبه 22/12/97 از رادیو کیش پخش خواهد شد . همچنین برنامه رادیویی  « هفت سین » ویژه تحویل سال 97 به مدت 120 دقیقه در روز 29 اسفند در قالب اجرای استودیویی و محیطی با حضور گزارشگر برنامه در جوار مزار شهدای گمنام در مسجد امام حسن مجتبی (ع) جزیره کیش و با حضور هنرمندان پخش می شود.آرم ، گفتار ، معرفی اماکن گردشگری کیش ، ارتباط با مسئولان و دست اندرکاران اجرایی ، گزارش ، معرفی خدمات ارائه شده برای مسافرین نوروزی ، ارتباط زنده با شهرهای مشهد مقدس ، قم و حرم شاهپراغ ، موسیقی با کلام و بی کلام و...از بخش های متنوع این برنامه است.

مدیر کل مرکز کیش افزود: برنامه زنده صبحگاهی رادیویی((بهار جزیره)) نیز به تعداد 13 برنامه 180 دقیقه ای از تاریخ 01/01/97 الی 13/1/97 هر روز ساعت 9 الی 12 از رادیو کیش پخش می گردد. آرم ، گفتار ،اطلاع رسانی پرواز ها ، اخبار رویدادهای هواشتاسی ، برنامه حرکت شناور ها ، گفتگو و گزارش با گردشگران نوروزی ، پیام های محیط زیست ، ارتباط با مسئولین جزیره ، ارتباط با گزارشگران مراکز استان ها ،  تلفن ، پیامک ، موسیقی با کلام و بی کلام از بخش های این برنامه است.

وی افزود: (( نوروز کیش ))  ویژه برنامه رادیویی عصرگاهی است که به تعداد 13 برنامه 180 دقیقه ای از تاریخ 01/01/97 الی 13/1/97 هر روز ساعت 18 الی 21 از رادیو کیش پخش می گردد. این برنامه با هدف سرگرمی ، تفریحی و اطلاع رسانی برای مسافران و گردشگران در ایام نوروز تولید شده و شامل  آرم ، گفتار ،اطلاع رسانی پرواز ها ، اخبار رویدادهای هواشتاسی ، برنامه حرکت شناور ها ، گفتگو و گزارش با گردشگران نوروزی ، پیام های محیط زیست ، ارتباط با مسئولین جزیره ، ارتباط با گزارشگران مراکز استان ها ،  تلفن ، پیامک ، موسیقی با کلام و بی کلام و ... می باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش از برنامه ((آوای بهار )) به عنوان سومین ویژه برنامه رادیویی نوروز 97 نام برد و اظهار داشت : این برنامه  به تعداد 13 برنامه 45 دقیقه ای از تاریخ 01/01/97 الی 13/1/97 هر روز ساعت 17 از رادیو کیش پخش می گردد.این برنامه با ساختار کلامی آوایی به صورت تولیدی با هدف پرکردن اوقات فراغت و ایجاد لحظه های شاد و مفرح و پخش موسیقی تولید شده و ضمن معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری کیش شامل آرم ، گفتار ، موسیقی بی کلام و با کلام ،پیامک و تلفن می باشد.

ایشان تصریح کرد : در مجموع در ایام نوروز همکاران ما در رادیو کیش بالغ بر 90 ساعت ویژه برنامه نوروزی تولید و پخش خواهند کرد و در ارتباط زنده رادیویی با شبکه های سراسری و مراکز استان ها ، جاذبه های گردشگری جزیره کیش را به هموطنان معرفی خواهند نمود .

علیرضا نجابت در ادامه به ویژه برنامه تلویزیونی این مرکز اشاره کرد و گفت : « بوی بهار » عنوان ویژه برنامه تلویزیونی لحظه تحویل سال 97 است که روز 29 اسفند به مدت 240 دقیقه از ساعت 16:30 الی 20:30 از سیمای کیش پخش می گردد. دعوت از چهره های هنری و ورزشی جزیره ، اطلاع رسانی وضعیت جوی  ، تهیه گزارش از مسافران نوروزی ، تهیه گزارش از مشاغل خاص در لحظات تحویل سال ، ارتباط با کاروان های راهیان نور ، برگزاری مسابقه تصویری ، نوروز خوانی و دعوت از شاعران برجسته ، وله و سرود ، میان برنامه دعای تحویل سال و .... از بخش های این برنامه است.  وی همچنین با اشاره به اینکه سیمای کیش هر روزنیز به مدت 60 دقیقه در خدمت کیشوندان و گردشگران خواهد بود گفت : برنامه بوی بهار از تاریخ 1/1/97 الی 15/1/97 از ساعت 11 الی 12 از سیمای کیش بصورت زنده پخش خواهد شد.