جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

الفبای گردشگری در کیش به خوبی در حال اجراست. - نمایش محتوای خبر

 

 

الفبای گردشگری در کیش به خوبی در حال اجراست.

الفبای گردشگری در کیش به خوبی در حال اجراست.

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/اجتماعی

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بر ایجاد فضاهای گردشگری و تفریحی در کیش برای ماندگاری بیشتر مسافران و گردشگران به جزیره، امروزه با استقبال گردشگران مواجه شده است.

مرتضی بلوکی، گفت: خوشبختانه در روزهای گذشته استقبال مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور به جزیره زیبای کیش کاملا مطلوب بوده است. سازمان منطقه آزاد کیش کلیه امکانات رفاهی برای گردشگران و مسافران جزیره زیبای کیش تدارک دیده و میهمانان جزیره زیبای کیش به گشت و گذار و لذت از جزیره زیبای کیش می پردازند.

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: طرح‌ها و پروژهای ایجاد شده در جزیره کیش عملا باعث رونق گردشگری منطقه و رضایت کیشوندان شده است.

بلوکی تصریح کرد: اکنون در کنار تمامی این خدمات، گردشگران کیش می‌توانند پارک آبی بزرگ جزیره، تور جزیره هندورابی و نیز سفری به یاد ماندنی با کشتی اقیانوس پیما و مدرن کروز از کیش به قشم را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.

وی تاکید کرد: الفبای گردشکری در کیش به خوبی اجرا می‌شود به طوری که اکنون مسافران و گردشگران کیش می توانند در سفر به کیش برای اقامت بیش از یک هفته نیز برنامه‌ریزی کنند زیرا امکانات و فضاهای گردشگری احداث شده، چنین امکانی را فراهم کرده است.

بلوکی گفت: کیش به سرعت در حال پیشروی است و این حرکت تا تبدیل کیش به قطب اصلی گردشگری در خاورمیانه از حرکت نخواهد ایستاد. طرح‌ها و پروژهای جدید نیز توسط مدیران آینده منطقه ازاد کیش پیگیری خواهد شد. الفبای گردشگری در کیش به خوبی در حال اجراست.