حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

افزایش ظرفیت های گردشگری کیش در نوروز 96 - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش ظرفیت های گردشگری کیش در نوروز 96

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

نوروز امسال 3 هتل ، یک مجموعه فرهنگی هنری (آوای خلیج فارس) و يک پارک آبی به ظرفیت های گردشگری کیش اضافه شده است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری با اصحاب رسانه برنامه نوروزی امسال را تشریح کرد وگفت: دربرنامه های نوروزی امسال تغییر  قابل توجهی در بخش خدمات گردشگری ايجاد شده است.

محمد محب خدایی با بيان اینکه نوروز امسال يک پارک آبی و مجموعه فرهنگی هنری آوای خلیج فارس به ظرفیت های گردشگری کیش اضافه شده است افزود: در حوزه سفرهای ترکیبی و ارتقاء سطح خدمات گردشگری، نوروز امسال یک فروند کشتی کروز مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی  در مسیر دریایی کیش به قشم ، آماده ارائه خدمات به  مسافران نوروزی است .

وی همچنین به آغاز فعالیت تورهای گردشگری هندورابی  و اضافه شدن 3 هتل جدید به ظرفیت هتل های کیش اشاره کرد وگفت: نرم افزارهای مختلفی در حوزه ارائه خدمات گردشگری در نظر گرفته شده  تا مسافران از سراسر ايران به خدمات گردشگري کيش دسترسي داشته باشند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد با اشاره به جابجايي رايگان مسافران نوروزي گفت: در تعطیلات سال نو گشت های تاریخی و ساحلی و گشت های طبیعت گردی از هم جدا شده است .

محمد محب خدایی با بیان اینکه امسال   تمامی مراکز اقامتي و پذيرايي ، درجه بندی و ستاره دار شده اند افزود: سقف قیمت تورها به تمامی موسسه هاي مسافرتی در سراسر کشور ابلاغ شده است و چنانچه قیمت تورها بالاتر از قیمت اعلام شده فروخته شود، متخلفان به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

وی قيمت بلیط هواپیما در مسیر کیش –تهران  و بالعکس را 310 هزار تومان اعلام کردوگفت: با توجه به شناور بودن قيمت  بلیت پروازها  ، و ثابت ماندن قيمت بليت از دو سال پيش تاکنون ، قيمت بليت هواپيما در مسير کيش به ساير استانها چند درصد افزايش يافته است .