رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

آغاز همکاری‌های بیمارستان کیش با بیمارستان‌های شیراز و تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز همکاری‌های بیمارستان کیش با بیمارستان‌های شیراز و تهران

آغاز همکاری‌های بیمارستان کیش با بیمارستان‌های شیراز و تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با هدف ارائه خدمات درمانی دوطرفه به بیماران خارجی، با بیمارستان‌های شیراز و تهران تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، در نشست رييس بيمارستان كيش با رئيس بيمارستان محب كوثر تهران و رئیس بیمارستان ارديبهشت شيراز، تفاهم نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات درمانی و انتقال بيمار در بخش  IPD )گردشگری سلامت) اين سه مرکز به امضا رسید.

دكتر مصطفي نادعلي نژاد رئيس بيمارستان كيش، با تاكيد بر لزوم اجرای سياست هاي مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش در خصوص گسترش گردشگری سلامت، این جزیره را به عنوان مقصد گردشگري مطلوب و مناسب  براي بيماران حوزه سلامت معرفی کرد و در این راستا از بيمارستان كيش به عنوان كريدور انتقال بيمار برای ادامه درمان هاي خاص نام برد.
همچنین حميد اسدي عضو هيئت امناي بيمارستان كيش در خصوص توسعه و رشد بخش گردشگري سلامت، نحوه ارائه خدمات و تعامل با ساير مراكز درماني راهكارهايي را ارائه داد.
دكتر چابك رئیس بیمارستان ارديبهشت شيراز نيز گفت: امیدوارم با حضور فعال پزشكان فوق تخصص استان فارس و ياري گرفتن از ظرفیت های پزشكي و اساتيد دانشگاه شيراز بتوانيم در زمينه گردشگري سلامت داخلي و خارجي خدماتي شایسته ای در کیش ارائه دهیم.