حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

آغاز جشنواره همام در کیش با اهدای خودرو - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز جشنواره همام در کیش با اهدای خودرو

آغاز جشنواره همام در کیش با اهدای خودرو

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز جشنواره همام خبر داد و گفت: مسافران و ساکنان جزیره که در مدت برگزاری جشنواره از بازارها و مراکز تجاری خرید می کنند، می توانند در قرعه کشی جشنواره شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در برنامه شب های انقلاب صدا و سیمای کیش،گفت: هر شب 6 میلیون تومان وجه نقد و ماهیانه یک خودرو به برندگان جشنواره همام اهدا می شود.

خدایی گفت: برخلاف گذشته که ما صرفا یک الگوی جشنواره تابستانی داشتیم، جشنواره های مختلف مد نظر قرار گرفته و یکی از آنها همام است.

وی افزود: جشنواره همام به مدت 80 شب در بهمن ماه آغاز می شود و روند قرعه کشی های مختلف را خواهد داشت.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جشنواره همام یک برنامه ملی با محوریت کیش است و ما سعی داریم با حمایت از کالای ایرانی، کیش را به عنوان جایزه ای برای استفاده از کالای ایرانی معرفی کنیم و بر ظرفیت گردشگری این بخش بیافزاییم.

وی از آغاز برنامه های تلویزیونی جشنواره همام خبر داد و گفت: برنامه «جزیره همام» در شبکه 5 این جشنواره را پوشش می دهد.

محب خدایی با اشاره به اینکه بیش از  130 آژانس به صورت قانونی در کیش فعالیت  می کنند، افزود: درحال حاضر شاهد تثبیت قیمت ها هستیم و می بینیم کسانی که قبلا در بخش کانترها، کار میکردند، امروز خود دفتر و آژانس دارند و صاحب شناسنامه شده اند و نشان می دهد، درمسیر خوبی حرکت کرده ایم و این امر باعث شده امنیت مالی و فروش به برنامه گذاران باز گردد.

وی افزایش ظرفیت های اقامتی کیش را یک اتفاق مثبت خواند و گفت: امروز ما شاهد رشد در عرصه های مختلف جزیره به خصوص هتلداری هستیم.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش حذف واسطه گری ها را اقدامی مثبت در راستای رشدگردشگری خواند و گفت: متاسفانه واسطه گری ها سبب شده بود که مثلا یک برنامه تفریح دریایی قیمت بالای را به خاطر واسطه ها داشته باشد و با حذف واسطه های غیر منطقی قیمت کیش به شکلی درست برای مسافر مشخص شد و مشکلات مالی و امنیت این حوزه تامین شد.

وی ادامه داد: خانه های استیجاری، هتل ها، متل ها و هتل آپارتمان ها در تمام دنیا فعال هستند و در حال حاضر این حوزه نیز در کیش در دست ساماندهی است و می تواند ظرفیت جدیدی را به جزیره اضافه کند.

خدایی از جذب بیش از 1 میلیون و 800 هزار مسافر به کیش خبر داد و گفت: تا امروز ما نزدیک به 1 میلیون و 800 هزار نفر ورودی داشته ایم و به دنبال این هستیم رقم را به مرز 2 میلیون برسانیم.

وی برگزاری تورهای سازمانی را از جمله بخش هایی خواند که جزیره را به سمت رشد برده و گفت: تورهای سازمانی از جمله بخش هایی بود و به دلایلی در گذشته منحل شده بود اما با تدابیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مجدد راه اندازی شد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
بسیار عالی علیرضا ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۲۱:۵۱
عالي تمام جاذبه های کیش به نمایش گذاشته شده دلاور ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۸:۳۲
واقعا عالی هست فقط در شبکه های دیگر تبلیغ واطلاع... هوشنگ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۲۱:۴۹
برنامه ایرانگردی علی الخصوص جزیره خوش نام کیش بجای... محمدباقر ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۵۲
بد شانس نیستم ولی از خوش شانسها خوشم میاد چون... Ahmad ۱۳۹۶/۰۱/۵ ۲۲:۳۱
ممنون از برنامه دیدنیتون فاطمه ۱۳۹۶/۰۱/۵ ۲۳:۱۳
بسیار عالی باید جاذبه های ایران وکیش را برای همه... علیرضا ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۲۲:۱۳

علیرضا
بسیار عالی باید جاذبه های ایران وکیش را برای همه مردم نشان داد که اینهمه سرمایه های ایران رابه جیب کشورهای دیگه نریزند ممنونم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۲۲:۱۳
فاطمه
ممنون از برنامه دیدنیتون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۵ ۲۳:۱۳
Ahmad
بد شانس نیستم ولی از خوش شانسها خوشم میاد چون احساس میکنم دست نامحسوس خداوندی نصیب خانواده های پر مهر ایرانی خوزستانی ودیگر شهرستانها شده است ..کیش هم قطعه از زییاییهای زمین است پس همیشه سجده شکر را بجا آوریم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۵ ۲۲:۳۱
محمدباقر
برنامه ایرانگردی علی الخصوص جزیره خوش نام کیش بجای ترکیه گردی وسوریه و عراق . ارمنستان و اعراب گردی ...بسیارخوب است ونه تنها چیزی کمتر از آنها ندارد بلکه بسیارجذابتر می باشد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۵۲
هوشنگ
واقعا عالی هست فقط در شبکه های دیگر تبلیغ واطلاع رسانی کنید تا همه اطلاع پیدا کنند ما اتفاقی برنامه تان را دیدیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۲۱:۴۹
دلاور
عالي تمام جاذبه های کیش به نمایش گذاشته شده
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۰۸:۳۲
علیرضا
بسیار عالی
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۳ ۲۱:۵۱