حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

آغاز تمرینات ملی پوشان والیبال ساحلی، بزودي - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز تمرینات ملی پوشان والیبال ساحلی، بزودي

آغاز تمرینات ملی پوشان والیبال ساحلی، بزودي

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: تمرین ملی‌پوشان ساحلی از پنجم بهمن ماه در جزيره کيش آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: در تور جهانی کیش هشت تیم از ایران شرکت می‌کنند و سه تیم در جدول اصلی خواهند بود و پنج تیم در جدول مقدماتی به مصاف حریفان جهانی خود خواهند رفت.
وی گفت: برخی بازیکنان ایران هفته آینده در مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور شرکت می‌کنند و به همین دلیل اردوی آماده سازی تیم‌های ایران برای حضور شایسته در تور جهانی کیش از پنجم بهمن ماه در جزیره کیش آغاز می‌شود.
دبیرکل فدراسیون افزود: تمرینات بازیکنان ایران در دو مرحله پیگیری می‌شود و مرحله نخست از 5 تا 14 بهمن ماه به مدت 10 روز خواهد بود و مرحله دوم نیز از 18 تا 30 بهمن پیگیری خواهد شد.
وی تصریح کرد: در بین دو مرحله تمرینات آماده سازی، مرحله نهایی دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی نیز با حضور چهار تیم صعود کننده برگزار می‌شود.
افشاردوست درباره ترکیب تیم های شرکت کننده ایران در تور جهانی نیز گفت: تلاش داریم در این رقابت ها از بازیکنان رده سنی بزرگسالان، امید، جوانان و نوجوانان استفاده کنیم تا حضور در این رقابت ها برای نمایندگان ایران تجربه و امتیازهای لازم را به همراه داشته باشد.
سومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم اسفندماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد..