رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش

Loading the player...

دانلود

 

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/ اقتصادي

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان با حضور 124 شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران گفت:  از مجموع 124 شرکت حاضر در این نمایشگاه ، 112 شرکت داخلی و 12 شرکت و نمایندگی خارجی از 17 کشور که کشورهای چین و ترکیه به طور مستقیم حضور دارند،  اخرین دستاوردها و توانمندی های خود در این صنعت را به نمایش گذاشته اند .

محمد حسین کلاتهایی افزود: ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر بین تولیدکنندگان و فعالان عرصه ساخت وساز، معرفی و نمایش بخشی از توانمندی های تولیدی و صادراتی، شناخت توانمندی ها و کمبودهای صنعت ساختمان و آشنایی با پیشرفت های روز این صنعت از اهداف برگزاری این نمایشگاه بین المللی است.

وی مصالح ساختمان پایه، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی، آسانسور و بالابرها،خانه های پیش ساخته، نقشه کشی و طراحی، سیستمهای تصفیه آب، تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی، ابزار آلات، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی ، یراق آلات ،سنگ های ساختمانی ،رنگ ، چسب ، رزین و عایق ، درب های اتوماتیک ، دکوراسیون و معماری داخلی ، شیرآلات بهداشتی ،کاشی، سرامیک، پارکت و پوشش های کف ،لوله و اتصالات ، تجهیزات و لوازم ایمنی کار را مواردی عنوان کرد که در این نمایشگاه عرضه شده است.

برگزاری همایش تخصصی سازمان نظام کاردانی از برنامه های جنبی نمایشگاه است و این نمایشگاه از ساعت 18 تا 22 و تا 31 اردیبهشت پذیرای بازدید کنندگان است