حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

اعلام کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دریایی به کیش و بالعکس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دریایی به کیش و بالعکس

اعلام کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دریایی به کیش و بالعکس

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اطلاعیه ها

کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دریایی به کیش و بالعکس از 25 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، با توجه به آغاز سفرهای نوروزی گردشگران، نرخ کرایه حمل خودرو و مسافر از بنادر لنگه، چارک و آفتاب به کیش و بالعکس از 25 اسفند 95 تا 15 فروردین 96 اعلام شد.

در مسیر بندر لنگه به کیش و بالعکس هزینه حمل توسط لندینگ کرافت برای خودرو بدون راننده و سر نشین 2 میلیون و 180 هزار ریال، سرنشین و راننده  900 هزار ریال و مسافر روی عرشه 810 هزار ریال عنوان شده است. افراد زیر 2 سال نیز می توانند به صورت رایگان تردد کنند.

همچنین در مسیر چارک به کیش و بالعکس هزینه حمل توسط لندینگ کرافت برای خودرو با راننده و بدون سرنشین  یک میلیون و 650 هزار ریال و هزینه هر سرنشین 350 هزار ریال در نظر گرفته شده است.  برای افراد زیر 5 سال و راننده هزینه ای دریافت نمی شود.

در مسیر بندر آفتاب به کیش و بالعکس هزینه حمل توسط لندیگ کرافت برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 550 هزار ریال و هر سرنشین 350 هزار ریال است. از افراد زیر 5 سال و راننده نیز هزینه ای دریافت نخواهد شد.

در این مسیرها از هر خودرو هنگام خروج از کیش مبلغ یک میلیون ریال به عنوان عوارض دریافت می شود. بیمه خودرو و سرنشین ها  به صورت رفت و برگشت در مسیر بنادر چارک و آفتاب از مبلغ کرایه توسط شناور پرداخت می شود.

همچنین، هزینه رفت و برگشت مسافر توسط شناورهای مسافربری از بندر لنگه به کیش و بالعکس با بلیت دو طرفه 900 هزار ریال، بلیت یک طرفه لنگه به کیش داخل سالن 570 هزار ریال و کیش به لنگه 400 هزار ریال، بلیت یکطرفه روی عرشه لنگه به کیش 520 هزار ریال و کیش به لنگه 360 هزار ریال است. برای افراد زیر 2 سال نیز بلیت صادره بدون صندلی و رایگان و برای افراد بالای 2 سال بلیت با صندلی و مبلغ مشخص شده، عنوان شده است.

در مسیر چارک به کیش و بالعکس برای بلیت دو طرفه مبلغ 550 هزار ریال، یک طرفه 275هزار ریال، برای افراد زیر 2 سال بلیت صادره بدون صندلی و رایگان و برای افراد بالای 2 سال بلیت با صندلی و مبلغ مشخص شده، در نظر گرفته شده است.

در مسیر بندر آفتاب به کیش و بالعکس نیز برای بلیت دو طرفه مبلغ 510 هزار ریال، بلیت یک طرفه 255 هزار ریال دریافت می شود. برای افراد زیر 2 سال نیز بلیت صادره بدون صندلی و رایگان و برای افراد بالای 2 سال بلیت با صندلی و مبلغ مشخص شده صادر می شود.

بیمه هر مسافر در مسیر بنادر چارک و آفتاب به جزیره کیش و بالعکس از مبلغ کرایه توسط شناور پرداخت می شود.

فعالیت های تفریحی و دریایی از طریق بندر کیش سهم عمده ای در رونق گردشگری جزیره کیش دارد.