سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اعلام آمادگی تعامل برای رفع مشکلات و تولید برنامه‌های فاخر - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام آمادگی تعامل برای رفع مشکلات و تولید برنامه‌های فاخر

اعلام آمادگی تعامل برای رفع مشکلات و تولید برنامه‌های فاخر

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از آمادگی تعامل با صداوسیما مرکز کیش برای رفع مشکلات و تولید برنامه‌های فاخر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مدیرکل، مدیران فضای مجازی و خبر صداوسیمای مرکزکیش امروز میهمان معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش بودند.

داود سیروس مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش در این دیدار با اشاره به توانمندی‌های برنامه سازان و کارکنان صداوسیما در برنامه سازی و انتشار اخبار، گفت: تعهد و تخصص دو ویژگی بارز کارکنان صداوسیماست و همواره در این مسیر مشتاقانه و جهادی تلاش می‌کنند.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز با ابراز خرسندی از انتصاب مدیری پویا و پرتلاش در راس صداوسیمای مرکز کیش، گفت: آماده همکاری و تعامل برای رفع مشکلات و تولید برنامه‌های فاخر هستیم.

وی افزود: کارکنان صداوسیما با دانش رسانه‌ای بالا یکی از تاثیرگذارترین عوامل در فرهنگ سازی به ویژه مهار ویروس کرونا در کیش هستند.

پورعلی با ابراز تمایل برای تشکیل کارگروه‌های فرهنگی برای تولید برنامه‌های موثر در معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های کیش گفت: خانواده، امنیت، محیط زیست، بهداشت و سلامت و گردشگری مهمترین محور‌های برنامه سازی در رسانه است و معاونت فرهنگی و اجتماعی آمادگی همکاری در این زمینه با صدا و سیما را دارد.