سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

از سرزمین شمالی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

از سرزمین شمالی

Loading the player...

سریال از سرزمین شمالی یک فیلم کره ای است که هر روز ساعت 16:00به مدت 45 دقیقه از شبکه کیش پخش می شود.

این سریال داستان مردی به نام گورو است که پس از جدایی از همسرش همراه دختر و پسرش از توکیو به زادگاهش در جزیره شمالی ژاپن، هوکایدو برگشته، زندگی جدیدی را شروع می‌کند. سریال با نامه‌هایی که پسر به مادرش می‌نویسد و در خود سریال، پسر با لکنت‌زبان آنها را می‌خواند دنبال می‌شود، اما داستان سریال به اینجا ختم نمی‌شود.

در ادامه داستان زندگی جان و هوتارو بچه‌های گورو را در سال‌های تحصیل، دوران جوانی، ازدواج و در جریان مواجهه با موانع و ناامیدی‌های زندگی در دوران بزرگسالی، همچنان که از حمایت معنوی پدری سختکوش برخوردارند، به تصویر کشید. سریال از سرزمین شمالی به نوعی تقابل سنت و مدرنیته است.

در قسمت‌های اول داستان، مقاومت بچه‌ها و بخصوص جان را برای زندگی در دهکده فورانو در هوکایدو می‌بینیم. او که زندگی در توکیو را تجربه کرده، حاضر نیست در این دهکده کوچک که امکانات شهری را ندارد زندگی کند، اما داستان به گونه‌ای پیش می‌رود که بچه‌ها به زندگی در این دهکده علاقه‌مند می‌شوند و با پدرشان الفت بیشتری پیدا می‌کنند.

در فصل‌های بعدی سریال در طول ۲۰ سال پخش آن شاهد حوادث و اتفاقات زیادی هستیم که هر یک از دو فرزند گورو با آن مواجه می‌شوند. هر چه آنها بزرگ‌تر می‌شوند، مشکلاتشان بیشتر می‌شود و این موضوع زمینه‌ساز اتفاقات و حوادث سریال در فصل‌‌های آینده است.

سال تولید: 1981

کارگردان: ( Sugita Shigemichi ( 杉田成道

بازیگران: Kunie Tanaka, Keiko Takeshita, Hidetaka Yoshiokaجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ