رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز کیش در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها تجلیل شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز کیش در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها تجلیل شد.

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/فرهنگی

از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز کیش در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها  تجلیل شد.

محمد قاریان پور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در این مراسم با قدردانی از تلاش کارکنان صدا وسیما گفت: رقابت با مراکز برزگ استانی کار دشواری است و کارکنان صدا و سیما ی مرکز کیش در این رقابت دشوار ، خوش درخشیدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرارسیدن ماه محرم اشاره کرد و گفت: تقارن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران وفادار ایشان با هفته دفاع مقدس ، فرصت مناسبی برای بهره گیری از شباهت های این دو جریان تاریخی و انعکاس پیام همسان عاشورا و دفاع مقدس به نسل های جدید است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش نیز در این مراسم با قدردانی از درخشش کارکنان صدا و سیما در رقابت گسترده کشوری گفت: مرکز کیش هم از نظر نیروی انسانی و هم از نظر تجهیزات و سابقه فعالیت با مراکز بزرگ قابل قیاس نیست اما پشتکار و تلاش کارکنان صدا و سیمای مرکز کیش موجب شد در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها  خوش بدرخشند.

آثار ارسالی بیش از 30 نفر از کارکنان صدا و سیمای مرکز کیش در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها  موفق به راهیابی به مرحله داوری شد و اثر رادیویی محمد چگینی  با موضوع اقتصاد مقاومتی عنوان برتر را در بین مراکز 34 گانه به خود اختصاص داد.