جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

اردوی تیم ملی والیبال ساحلی در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوی تیم ملی والیبال ساحلی در کیش

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/ ورزشی                                                                 

تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان پس از قهرمانی در رقابت های نیمه نهایی والیبال آسیا و اقیانوسیه به میزبانی تایلند وارد کیش شد تا اردوی دیگری را برپا کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی در کیش گفت: این اردو که با هدف آمادگی برای قهرمانی در رقابت های استرالیا برگزار شده به مدت یک هفته برگزار می شود و پس از وقفه ای کوتاه به علت رقابت های کشوری والیبال ساحلی بار دیگر اردویی در کیش قبل از اعزام به استرالیا برگزار خواهد شد.

محمد خلیلی افزود: بازیکنان تیم ملی والیبال ساحلی در این اردو در دو نوبت صبح و عصر به تمرین با توپ و بدنسازی زیر نظر کیو دای سرمربی این تیم می پردازند.

وی بیان کرد: مرحله نهایی مسابقه‌های والیبال ساحلی انتخابی المپیک 31 خرداد تا 6 تیر در استرالیا برگزار می‌شود و قهرمان این دوره به صورت مسقیم راهی رقابت های المپیک ریو می شود.

 تیم‌های ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزلند، اندونزی، چین و استرالیا  به همراه تیم کشورمان با ترکیب تیم ملی والیبال ساحلی الف ایران با ترکیب رحمان رئوفی و بهمن سالمی و تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران با ترکیب بهمن قلی پوری و عبدالحامد میرزاعلی در این رقابت‌ها حاضر هستند