حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸

ارتقاء علم و دانش و آگاهی برای داشتن زندگی سالم - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتقاء علم و دانش و آگاهی برای داشتن زندگی سالم

ارتقاء علم و دانش و آگاهی برای داشتن زندگی سالم

امام جمعه کیش گفت: ارتقاء علم و دانش و آگاهی برای داشتن زندگی سالم ضروری است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، نماینده ولی فقیه در کیش در همایش بصیرت افزایی خانواده کارکنان فرماندهی انتظامی کیش با تقدیر از تلاش های کارکنان پلیس، کسب روزی حلال توسط کارکنان ناجا را قابل ستایش دانست.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش بر کسب روزی حلال و تاثیر آن بر قلب انسان تاکید کرد و گفت: کسب روزی حلال جهاد فی سبیل الله است.
وی با اشاره به اینکه کارکنان نیروی انتظامی، سربازان ولایی هستند و با هدف خدمت به مردم در راه خدا گام بر می دارند و زحمات این عزیزان به ثمر نخواهد نشست مگر با حمایت بی بدیل خانواده آنان و این کار شایسته تقدیر است.
وی نیروی انتظامی را از نهادهایی خواند که در تمامی صحنه ها، همراه و حامی امنیت و آرامش مردم هستند؛ این عملکرد موفق، نشان از ایثار، گذشت و معرفت این نهاد و خانواده های آنان دارد .
امام جمعه کیش امنیت و آرامش جزیره کیش را ستودنی عنوان کرد و گفت: با وجود تعداد کثیری از هموطنان در ایام نوروز امنیت و آرامش و رضایت مسافران را شاهد بودیم و اگر پلیس نبود، قطعا حوزه اقتصادی جزیره هم رونق نمی گرفت .
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی و پشتیبانی خانواده آنان ، تاکید کرد: ما همیشه پشتیبان شما خواهیم بود و از اینکه پلیس در جزیره کیش برای تامین نظم و امنیت حضور دارد، بسیار خوشحال هستیم و خداوند را شاکریم که با تامین امنیت و آرامش، زمینه زندگی سالم را فراهم می کند.