حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

ارائه جریان اصلی انقلاب از کیش به کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

ارائه جریان اصلی انقلاب از کیش به کشور

دانلود

مدیرکل صداوسیماي مرکز کیش در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش گفت: باید جریان اصلی انقلاب را از کیش به سراسر کشور ارائه دهیم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، عليرضا نجابت مديركل صداوسيماي مركز كيش، گفت: طراحی یک جریان فرهنگی تاثیرگذار در کیش یک ضرورت جدی است.
وي افزود: سپاه و صداوسیما در بسیاری از وظایف خود همسو و هم جهت هستند و از همه مهمتر اينكه زير نظر فرماندهی رهبر معظم انقلاب قرار دارند.
علیرضا نجابت جزیره کیش را يکی از نقاط استراتژیک کشور برشمرد و گفت: با ساخت و تولید برنامه هاي مشترک با همکاری سایر دستگاه ها می توان فرهنگ کیش را در قاب رسانه ملي به تصویر کشيد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش تولید و انتشار محتوا به ویژه در فضای مجازی را مقوله ای مهم برشمرد و گفت: در این مسیر طراحی یک جریان فرهنگی تاثیرگذار امری ضروری است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش هم با تقدير از همکاری صداوسیما درپوشش رویدادهای مختلف سپاه گفت: صداوسیما ماموریت بسیار مهمی دارد چرا که همیشه در ارزیابی مردم قرار دارد و به فرموده حضرت امام خمینی(ره) یک دانشگاه است.
سرگرد خادمی زاده افزود: صداوسیما در کنار بسیج و دیگر ارگان های مسئول باید کمک کنند تا بیش از پیش فضای عمومی و فرهنگی کیش در بين مردم جایگاه واقعی خود را پیدا کند.
وی با اشاره به ضرورت تولید محتوای مشترک در حوزه ارزشهای انقلاب اسلامی گفت: دشمنان هر لحظه در حال ترسیم نقشه های شوم برای ضربه زدن به دستاوردهای انقلاب هستند.
در این دیدار مدیران صداوسیمای مرکز کیش، مستند سازی و برنامه سازی ویژه جوانان، جریان سازی و حضور فعال مشترک در فضای مجازی را از مهمترین حوزه هایی عنوان کردند که می توان در آنها به تولید برنامه های مشترک پرداخت