حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

اختصاص بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای بهسازی و تجهیز اماکن ورزشی کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای بهسازی و تجهیز اماکن ورزشی کیش

دانلود

سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش در حاشیه بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و پیشکسوتان ورزش کشور از روند باز سازی مجموعه المپیک کیش گفت: بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای بهسازی و تجهیز اماکن ورزشی کیش اختصاص هزینه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، خانزادی سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش،گفت: بر اساس دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، بازسازی اماکن ورزشی جزیره با بهره گیری از حضور مشاور و پیمانکار مجرب در دستور کار قرار گرفت.
خانزادی افزود: اجرای عملیات بازسازی از سالن اسکواش آغاز شد و قرار است ظرف مدت 6 ماه کل سالن ها بازسازی شوند.
وی با بیان اینکه این اقدامات با اعتباری بین 20 تا 30 میلیارد تومان اجرا می شود تاکید کرد: با توجه به شرایط آب و هوای جزیره کیش، کیفیت مصالح بکار رفته بسیار مورد توجه است تا در دراز مدت از دوام و استحکام خوبی برخوردار باشد.
محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این بازدید با بررسی اقدامات انجام شده بر تسریع در انجام عملیات بهسازی و ضرورت توجه به کیفیت ساخت تاکید کرد.
مجموعه المپیک کیش با سالن ها و زمین های ورزشی در رشته های مختلف یکی از ظرفیت های گردشگری این جزیره مرجانی است و هرساله مسابقات و اردوهای تدارکاتی زیادی به میزبانی جزیره کیش در این مجموعه برگزار می شود.