جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

اختصاص اعتبار مالی برای طرح مبارزه با مواد مخدر در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص اعتبار مالی برای طرح مبارزه با مواد مخدر در کیش

اختصاص اعتبار مالی برای طرح مبارزه با مواد مخدر در کیش

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرکیش از اختصاص اعتبار مالی برای اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر و بیماران داوطلب برای گذراندن دوره‌های درمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، علی فائقی در دیدار با امام جمعه کیش، گفت: کارگروهی در بستر فضای مجازی با رویکرد فرهنگی و آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه از خطرات ناشی از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان ها میان برخی از ساکنین جزیره کیش و گردشگران راه اندازی شده است.

وی گفت: با تشکیل کارگروهی متشکل از معاونت توسعه مدیریت و مدیریت فناوری و اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش در آینده نزدیک شاهد اقدامات تاثیر گذاری در این زمینه خواهیم بود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در این جلسه بر لزوم اهمیت مبارزه و پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه از جمله میان نوجوانان و جوانان در کشور تاکید کرد.

وی افزود: جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری کشور و منطقه ای امن برای زندگی خانواده هایی که از تمام نقاط کشور در این جزیره ساکن شدند، نیاز به روحیه بسیجی و کار جهادی در مبارزه با مواد مخدر در این منطقه است.

امام جمعه کیش افزود: امروز با تلاش دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه، تلاش و پویایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش، شاهده اقدامات موثری در زمینه ریشه کن شدن مواد مخدر در این منطقه هستیم.

روابط عمومی منطقه آزاد کیش اعلام کرد: حضور کارشناسان در برنامه تلویزیونی کیش و زندگی، پخش نماهنگ ها، موشن گرافی های ویژه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوصی مواد مخدر در قالب سه برنامه 60دقیقه ای، حضور خانواده ها و شخصیت های هنری در برنامه تلویزیونی شب های جزیره و طرح موضوع هفته مبارزه با مواد مخدر و بیان دیده گاه ها در سه برنامه 73 دقیقه ای، تهیه گزارش در برنامه قانون و قضا در قالب 3 برنامه 19 دقیقه ای، ارسال متن" با موضوعات فرهنگی و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر" به صدا و سیمای مرکز کیش در هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر به تعداد 230 نوبت زیر نویس، حضور روانشناس در برنامه کیش مهر، با موضوع علل و عوامل گرایش نوجوانان به سوء مصرف مواد مخدر به مدت30 دقیقه، حضور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در برنامه صدای جزیره در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر با موضوع آسیب های اجتماعی و جرایم مواد مخدر از اقدامات صورت گرفته از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش برای آگاهی بخشی از آسیب های ناشی از مصرف این مواد خانماسوز میان اقشار مختلف جامعه بود.