جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

احداث استادیوم ١۵٠٠ نفری فوتبال ساحلی در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث استادیوم ١۵٠٠ نفری فوتبال ساحلی در کیش

احداث استادیوم ١۵٠٠ نفری فوتبال ساحلی در کیش

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ازاحداث استادیوم ١۵٠٠ نفری فوتبال ساحلی در کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، امیری خراسانی به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در جزیره کیش در یک سال و نیم گذشته اشاره کرد و گفت: جزیره ماهیت ساحلی و دریایی دارد و متاسفانه از قابلیت‌های موجود به خوبی استفاده نشده است.

وی گفت: با توجه به برخورداری جزیره کیش از زمین والیبال ساحلی و نبود زمین فوتبال ساحلی حرفه‌ای، سال گذشته احداث اولین زمین تمرین حرفه‌ای فوتبال ساحلی در پلاژ آقایان آغاز شد و اکنون در مراحل پایانی است و علاوه بر این ساخت استادیوم ١۵٠٠ نفری فوتبال ساحلی در آینده آغاز می‌شود.
محمد تقی امیری خراسانی گفت: زمین فوتبال ساحلی در مجموعه ورزشی میرمهنا برای بومیان جزیره در حال ساخت است و از ویژگی‌های زمین فوتبال قابلیت استفاده آن برای سایر رشته‌های ورزشی با توجه به ابعاد بزرگتر آن نسبت به سایر زمین‌ها است و ما نیز در ساخت این زمین توسعه زیرساختی و سخت افزاری و نگاه قهرمانی، حرفه‌ای و مخصوصاً همگانی برای بومیان را مدنظر قرار دادیم.
مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش پیرامون توسعه ورزش‌های دریایی تصریح کرد: جزیره کیش به خاطر نوع وزش باد در خلیج فارس و با توجه به ورود کایت بردینگ، بادبانی و رشته‌هایی از این قبیل به المپیک ۲۰۲۴، می‌تواند به گردشگری ورزشی و ورزش قهرمانی در منطقه کمک کند و امیدوارم ورزشکاران کشورمان در آینده در ورزش‌های دریایی افتخارآفرین باشند.