جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

« عطر نیاز » (ویژه برنامه سحر ماه مبارک رمضان) - نمایش محتوای صدا

 

 

« عطر نیاز » (ویژه برنامه سحر ماه مبارک رمضان)

Loading the player...
« عطر نیاز » (ویژه برنامه سحر ماه مبارک رمضان)

این ویژه برنامه در 30  برنامۀ 90 دقیقه­ای، در مجموع به مدت 2700 دقیقه می­باشد که در ایام ماه مبارک رمضان هر بامداد از ساعت 3:30  الی 5 صبح پخش می­شود.

آیتم های این برنامه شامل آرم ، گفتار ، گزارش ، کارشناسی ، تواشیح ، آواز ، پیامک ، تلفن ، دعای سحر ، کلام بزرگان ، نماز ، اذان و تعقیبات می باشد.

در ویژه برنامۀ عطر نیاز ، هر روز یک موضوع اخلاقی مطرح می­شود. در بخش کارشناسی برنامه هم به همین موضوع پرداخته خواهد شد، شرح و تفسیر دعای ابوحمزه ثمالی، دعای روز، صحبت­های مراجع و شخصیت­های دینی، خاطرات شهدا، دعای سحر، گزارش از مساجد، فعالیت­های مذهبی و سفره­های افطار روزه داران از بخش­های محوری برنامه محسوب می­شود.

این ویژه برنامه در دو بخش گزارش دارد،یک بخش دربارۀ موضوع برنامه و ماه رمضان و حضور مردم در مساجد و محفل­های قرآنی است و بخش دیگر به مشاغلی می­پردازد که کارکنان آنها در ساعت سحر در حال انجام وظیفه هستند. همچنین کسانی که در سحر مشغول سحری دادن به روزه داران می­باشند.

تواشیح، همخوانی، آواز عرفانی دعای سحر اذان و تعقیبات آن و نماز رهبر از دیگر بخش­های این ویژه برنامه محسوب می­شود.

بخش کلام بزرگان شامل بیانات حضرت امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و دیگر آیات عظام دربارۀ رمضان است. همینطور پند اخلاقی در این ویژه برنامه پخش می­شود.

 

تاریخ تولید: 1394

تهیه کندده:لیلا تاجر زاده

گوینده:کوروش یحیی زاده

صدابردار:طاهره اسلمی

نویسنده:لیلا تاجرزاده