سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

چمدان - نمایش محتوای صدا

 

 

چمدان

تهیه کننده:محمد چگنی
گوینده:علیرضا مقدسی
گزارشگر: مریم سلیمانیان
نویسنده:محمد چگنی
صدابرداران: کوروش یحیی زاده،حسین پناه خواه

این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۳:۱۵ با ساختار کلامی ، پیامی ، آوایی از رادیو کیش پخش می­ شود. این برنامه بصورت زنده و با آیتم­ های متنوع تهیه و پخش خواهد شد. آیتم های برنامه شامل : اطلاع رسانی به گردشگران و کیشوندان، ارائه اطلاعات پروازهای داخلی و بین المللی، ارتباط با گردشگران و مسافرانی که به کیش سفر کرده­ اند، اخبار گردشگری، معرفی آثار و اماکن جزیره کیش و جاذبه­ های گردشگری مناطق دیگر سرزمین ایران و سلامت گردشگر است.

تلاش در راستای توسعه و بهبود صنعت گردشگری، ایجاد روحیه نشاط در گردشگران و اعلام اخبار و اطلاعات مورد نیاز گردشگران در زمینه گردشگری، سلامت، امنیت سفر، بازارها و مراکز خرید از دیگر اهداف این برنامه می باشد. در برنامه رادیویی چمدان سعی می شود به گردشگران در تمام حوزه­ های حمل و نقل، خرید کالا، جا به جایی درون شهری، اقامت، سیاحت و ... اطلاعات کافی و در حد اقناع داده شود.

در بخش گزارش ، با مسافران دربارۀ وضعیت گردشگری کیش مصاحبه می شود و پیشنهادهای آنها برای بهتر شدن گردشگری منعکس می گردد، همچنین انعکاس نظر متولیان امر گردشگری در کیش و معرفی برخی مراکز تفریحی و گردشگری در این برنامه مورد توجه است.

موضوع­های پیشنهادی در این برنامه : گردشگری سلامت، گردشگری ورزشی، نقش مدیر شب در هتل، صنعت گردشگری در پساتحریم، نقش تبلیغات در صنعت گردشگری، مهمان نوازی از صمیم قلب، مشتری مداری در صنعت گردشگری، اولویت­های مقاصد گردشگری، معماری ایرانی و توسعه صنعت گردشگری، معرفی صحراهای ایران، هتل­های لوکس در جذب گردشگر، امنیت در صنعت گردشگری، ارتباط بین توسعه اقتصادی ایران با صنعت گردشگری، نقش حمل و نقل شهری در صنعت گردشگری، گردشگری ماجراجویانه، پلیس گردشگری، نقش وب سایت­ها در توسعه صنعت گردشگری و ... می باشد.

سال تولید: 1396