جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

نوروز کیش - نمایش محتوای صدا

 

 

نوروز کیش

تهیه کنندگان: محمد چگنی، غلامحسین خسروی، مریم فرازی،اسماء بدیعیان پور ،امیررضا هاشمی

صدابرداران: کوروش یحیی زاده،حسین پناه خواه، محمود کیانی

گویندگان: بیژن منصوری فرد، کوروش یحیی زاده، مهدی رشیدیان

نویسندگان: لیلا تاجر زاده، محمد چگنی، مریم فرازی، امیررضا هاشمی

نوروز کیش «ویژه عصرگاهی »برنامه ایست با هدف سرگرمی تفریحی و اطلاع رسانی برای مسافران و گردشگران در ایام نوروز که به صورت زنده و مستقیم از رادیو کیش پخش می شود  .

این برنامه گردشگر محور بوده و  شامل : اطلاع رسانی پرواز ها، اخبار رویدادهای هواشناسی، برنامه حرکت شناورها، گفتگو و گزارش با گردشگران و مسافران نوروزی، پیام های امنیتی و انتظامی پلیسی، بخش پیام های محیط زیست، مسابقه زنده تلفنی، معرفی اماکن گردشگری و نقاط دیدنی کیش، ارتباط با مسئولان اجرایی جزیره کیش در خصوص برنامه های نوروز، ارتباط با گزارشگران مراکز، تلفن و پیامک، موسقی های باکلام و بی کلام، طنز و لطیفه و ... می باشد.

اطلاع رسانی به گردشگران درایام نوروز،معرفی اماکن گردشگری کیش،ترویج سنتهای حسنه و آداب و رسوم ایرانی و اسلامی در عید نوروز و اقوام مختلف،ایجادلحظه های شاد و امیدبخش برای ساکنان و گردشگران از اهداف مهم این برنامه می باشد.

نوروز، آیینی نمادین و جشن کهن است که از قرون گذشته تا کنون تمامی نسلهای سرزمین ایران را فراتر از محدوده های قومی، مذهبی، زمانی و مکانی به یکدیگر پیوند داده است.نوروز به معنای روز نو است و این کنایتی است از آغاز یک زندگی جدید، بارش بارانهای بهاری، برآمدن شکوفه ها و برگ آوردن درختان، طولانی شدن روزها و ساعات روشنایی و این همه، گذشتگان را بر این اعتقاد راسخ کرده بود که نوروز زمان پیدایش و آفرینش جهان است.

این برنامه در ایام نوروز از ساعت 18:00 از رادیو کیش پخش می شود

سال تولید: فروردین 1398