سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

روز اسلام - نمایش محتوای صدا

 

 

روز اسلام

Loading the player...
روز اسلام

برنامه روز اسلام 1 برنامه 120 دقیقه ای با ساختار کلامی ، پیامی ، آوایی است که به صورت زنده و در آخرین جمعه  ماه مبارک رمضان به مناسبت روز جهانی قدس و انعکاس مراسم راهپیمایی در این روزمی پردازد که در دو بخش استودیو و محیط بیرون از استودیو اجرا می شود آیتم های برنامه شامل: آرم،گفتار ، گزارش ، موسیقی با کلام و بی کلام ، پیام مدیر عامل سازمان ، ارتباط با مراکز و شبکه های سراسری ، پیام امام جمعه اهل تسنن و شیعیان ، پیام پلیس راهنمایی و رانندگی ، پیام مدیر عامل سازمان ، کلام امام و رهبری ، آنونس ، پیامک و تلفن می باشد

روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله‌ مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابلهٔ ملتهایی است که در زیر فشار ظلم امریکا و غیرامریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. روزی است که بین منافقین و متعهدین امتیاز خواهد شد. متعهدین این روز را روز قدس می‌دانند، و عمل می‌کنند به آنچه باید بکنند. و منافقین ـ آنهایی که با ابرقدرتها در زیر پرده آشنایی دارند و با اسرائیل دوستی ـ در این روز بی‌تفاوت هستند، یا ملتها را نمی‌گذارند که تظاهر کنند. روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود، باید ملتهای مستضعف اعلام وجود بکنند در مقابل مستکبرین.

مستضعفان جهان باید قدرت اسلامی خود را بیابند و از عربده‌های شرق و غرب و وابستگان و تفاله‌های آنان نهراسند و با اعتماد به خداوند تعالی و اتکال به قدرت اسلام و ایمان بپاخیزند و دست جنایتکاران را از کشورهای خود کوتاه نمایند و آزادی قدس شریف و فلسطین را سرلوحهٔ برنامهٔ خود قرار دهند و ننگ سلطهٔ صهیونیسم، تفاله امریکا را از دامن خود بزدایند و روز قدس را زنده نگه دارند. امید است با زنده نگه‌داشتن این روز، بی‌تفاوتیها زایل شود و غفلتها مرتفع گردد.

تاریخ تولید: 1395

 

تهیه کننده و نویسنده:محمد چگنی

دستیار:سید امیر رضا هاشمی

گوینده:ثمره رشیدی

گزارشگر:علیرضا مقدسی

صدابردار:حسین پناه خواه ،نیما نجم