سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

پیام تشکر امام جمعه جزیره کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تشکر امام جمعه جزیره کیش

پیام تشکر امام جمعه جزیره کیش

امام جمعه جزیره کیش با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در پيامي از حضور پرشکوه مردم جزیره کیش در راهپیمایی 22 بهمن 97 تشكر كرد.

متن پيام به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز جزیره کیش
صحنه های حماسی و پرشور راهپیمایی پرشکوه ملت بزرگ و توانمند ایران اسلامی در روز دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ و  مصادف با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران که نماد دلنشین پیروزی حق بر باطل بوده است، تصویر خیره کننده  دیگری بود که چهره مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد.
تصویری که دشمنان این انقلاب تاب و توان نگریستن بر آن را نیز نخواهند داشت.
۴۰ سال اقتدار و ایستادگی در برابر سختی ها و تهاجمات نظامی، فرهنگی و اقتصادی از انقلاب اسلامی ایران، هیمنه ای از قدرت و صلابت بوجود آورده است که ان شاءالله تا ظهور حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ادامه خواهد داشت.
و مگر می توان انکار نمود که این قدرت و صلابت ۴۰ ساله جز با همراهی، هم قدمی و تحمل بر رنج ها از سوی شما مردم بصیر و غیور امکان پذیر بوده است؟
اقتدار ماندگار انقلاب در ایران اسلامی حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم شما در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید.
حماسه حضور شما مردم ولایتمدار پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه ی بدخواهانی کشید که با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست کردن این اعتماد و پیوند مقدس اند.
اینجانب با خشوع و تواضع در برابر لطف و رحمت خداوند حکیم و مهربان سجده شکر بر زمین میگذارم و نهایت شکر و قدرشناسی خویش را به شما مردم آگاه و غیور ابراز می دارم.
ان شاءالله در کنار رهبر و مقتدای خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای تک تک خیابان های این کشور را در مقدمات ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداء مزین و آماده نماییم.
احمد حسن زاده
امام جمعه جزیره کیش
۲۲ بهمن ۱۳۹۷