سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

معرفی ظرفیت‌های جزیره کیش در قالبی نو از صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی ظرفیت‌های جزیره کیش در قالبی نو از صداوسیما

دانلود

مدیرکل صداوسیمای مرکزکیش گفت: رسانه ملی ظرفیت‌های جزیره کیش را در قالبی جدید به مخاطبان سراسر کشور معرفی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کیش، عليرضا نجابت مديركل صداوسيماي مركز كيش در ديدار با مدیرعامل و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش به  ظرفیت ها و توانمندی های منطقه آزاد کیش گفت: صدا و سیمای مرکز کیش مانند سایر مراکز استانها، وظایف کاملی برای فعالیت های خود برعهده دارد و با وجود کمبود نیرو، کارکنان این مرکز با جدیت در حال تولید برنامه هستند.
وي پخش 24 ساعته برنامه هاي تلويزيوني و تبدیل شدن به مرکزی با هویتی مستقل را از ماموریتهای جدید این مرکز برشمرد و  افزود: تولید برنامه های پر مخاطب و جدید با هدف معرفی ظرفیت های پنهان جزیره  در دستور کار قرار گرفته است.
نجابت با اشاره به ورود گردشگر از استان های مختلف به جزيره كيش، گفت: طرحی با هدف تولید برنامه های مشترک با سایر مراکز صدا و سیما  تدوین شده که به زودی اجرايي مي شود.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش هم با تاکید بر نقش موثر و سازنده صدا و سیما در معرفی و توسعه پایدار جزیره گفت: ظرفیتهای بسیاری در کیش وجود دارد و صداو سیمای مرکز کیش به عنوان یک رسانه تاثیرگذار می تواند در فعال شدن این ظرفیت ها گام های موثری بردارد.
انصاری لاری تاکید کرد: فعاليت هاي سرمایه گذاری در کیش به حمایت و معرفی نياز دارند و سازمان منطقه آزاد کیش هم براي برگزاري برنامه هاي مهمي همچون جشن ميلاد پيامبر اکرم (ص) برنامه ريزي کرده است و برای معرفی و تبلیغ این برنامه ها نیازمند حمایت رسانه ملی هستیم.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد كيش با اشاره به موضوع جابه جایی صداوسيماي مرکز کیش گفت: تفاهم نامه های گذشته، مبنای خوبی برای تحقق این امر است و در  ده روز آینده برای نهایی  شدن  این موضوع تصميم گيري خواهد شد