رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

محرم ماه خون و عاشورا، روز قيام عليه ستمگران و ظالمان عالم - نمایش محتوای خبر

 

 

محرم ماه خون و عاشورا، روز قيام عليه ستمگران و ظالمان عالم

محرم ماه خون و عاشورا، روز قيام عليه ستمگران و ظالمان عالم

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت:محرم ماه خون و عاشورا، روز قیام علیه همه ستمگران و ظالمان عالم است.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، در پيام سرهنگ علی اصغر جمالی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
محرم ماه خون و عاشورا ، روز قيام عليه كژي ها و ناراستي هاي همه ستمگران و ظالمان عالم است و حسين (ع) منادي آزادي و آزادگي، مبشر پيام دين جدش رسول الله (ص) به كوردلان و زياده خواهان زمان خويش و همه زمان هاي حال و پيش رو است. آنكه فرمود اگر دين نداريد ،لااقل در دنياي خويش آزاده باشيد.
اگر انسانها در دوران حیات مادی، منشأ اثر و حرکت و بیداری و ارشادند، شهادت هم همین تاثیر را دارد و جانباختگان راه خدا، پس از شهادت نیز همچنان مشعل هدایت و راه گشای انسانها و الهام بخش حرکت اند. شهادت امام حسین(ع) و یارانش باعث احیاء اسلام ناب محمدی گردید.
در دوران 8 سال دفاع مقدس، سبکبالان عاشق شهادت، بر توسن شرف و عزت و بر کشتی افتخار به معراج خون میتاختند و در پیشگاه عظمت حق سر به سجود فرو می آوردند و از همت بلند آنها بود که جمهوری اسلامی ایران پایدار و انقلاب ما در اوج قله عزت و شرافت، مشعل دار هدایت نسل های تشنه گشت و پس سالها از شهادتشان قطرات خونشان سیلابی عظیم را برپا کرده است که از آن روز تا همیشه، مستکبران عالم را به وحشت انداخته است.
خداوند، بقای نام و یاد شهیدان را تضمین کرده و ماندگاری راه و رسم شهدای کربلا نیز در همین مسیر است، و از برکت این خون هاست که یاد و نام امام حسین(علیه السلام) با گذشت روزگار و با همه توطئه ها روز به روز  زنده تر و بر عظمت آن واقعه تاریخ ساز افزوده خواهد شد.
امروز فرزندان غیور ایران اسلامی و سربازان ولایت در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأسی از شعار راه ما راه حسین(ع) است و الگو قرار دادن شهدای کربلا و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین  و دنباله روی از خط سرخ شهادت و خط آل محمد و علی(ع) و با شهادت طلبی آماده دفاع از کیان میهن اسلامی خویشند تا فرزندان فردا های این سرزمین در مقابل کفر جهانی با سرافرازی بایستند.
ضمن عرض تسلیت ایام محرم الحرام و سالروز شهادت سالار شهیدان به همه همرزمان ولایتمدار و آرزوی قبولی عزاداری های عزیزان، از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم تا همه ما را از پیروان واقعی ائمه معصومین (علیها السلام) قرار دهد و سربازی در رکاب ولایت را تا زمان فرج حضرت ولی عصر(عج) از همه قبول فرماید. انشاالله.         
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش
سرهنگ علی اصغر جمالی