رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات مختلف در حوزه زیبا سازی و طراحی شهری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات مختلف در حوزه زیبا سازی و طراحی شهری

برگزاری مسابقات مختلف در حوزه زیبا سازی و طراحی شهری

شرکت عمران، آب و خدمات کیش چهار مسابقه طراحی و معماری در شاخه‌های نماد‌ها و مبلمان شهری، نورپردازی خیابان فردوسی کیش، پل رو گذرعابر پیاده تقاطع خیابان سنایی و دریا را برگزار می‌کند.  

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، محورهای مسابقه طراحی خلاقانه مبلمان شهری با محوریت نیمکت های دو یا چند نفره، فلاور باکس، سطل زباله و ایستگاه مینی بوس برگزار می شود و با معیارهای میزان خلاقیت و دقت در انتخاب مصالح و ارائه جزيیات اجرایی آن ارزیابی خواهند شد.
خلاقیت طرح، رعایت ارتفاع آزاد عبور و مرور ، در نظر گرفتن مسیری برای عبور ماشین های گلف، در نظر گرفتن مسیر پیاده مجزا، تعبیه سکوی توقف و نشیمن ، توجه به دید و منظر در محدوده پل از جمله محور های مسابقه طراحی پل رو گذر عابر پیاده تقاطع میدان سنایی و دریا است.طرح ها بر اساس خلاقیت، اجرایی بودن طرح و توجه به اقلیم جزیره کیش داوری می شوند.در مسابقه طراحی المان های شهری ، تعیین موقعیت طرح بر عهده طراح است و باید مصالح مصرفی برای ساخت اثر ، مشخص باشد. در این مسابقه می توان به صورت انفرادی و یا گروهی شرکت کرد.
طراحان و نورپردازان نیز برای شرکت در مسابقه نورپردازی خیابان فردوسی کیش می توانند طرح های پیشنهادی خود را در قالب حداکثر دو شیت 50 در 70 به دبیر خانه مسابقه تحویل دهند.مهلت ارسال طرح های طراحان به دبیرخانه این مسابقات، حداکثر تا روز پنجشنبه 10 آبان در نظر گرفته شده است.
علاقمندان شرکت در این مسابقات می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 07644423451 و 09121580482 تماس بگیرند و یا به سایت اینترنتی http://kish-competition.ir مراجعه کنند.
در پایان برای هر مسابقه، 150 میلیون ریال به نفر اول، 80 میلیون ریال به نفر دوم و 30 میلیون ریال به نفر سوم اهدا خواهد شد.