سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

نقطه سر خط - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نقطه سر خط

Loading the player...

این برنامه به تعداد 13 برنامه 40 دقیقه­ای و در مجموع به مدت 520 دقیقه از 15/2/95    الی 15/4/1395  در سیمای مرکز کیش تولید و  پخش خواهد شد .

این برنامه به صورت گفتگو محور  با حضور 8 نفر از جوانان با تیپ ها و پوشش های مختلف جهت بیان افکار مختلف و تضارب آراء و حضور یک کارشناس به سبک کرسی های آزاد اندیشی خواهد بود که در لوکیشن های مختلف در فضای باز و فضاهایی که یادآور جزیره کیش و خارج از استدیو است ضبط خواهد شد.

با توجه به شرایط جزیره کیش و حضور بیش از 6 هزار دانشجوو7هزار دانش آموز ضرورت پرداخت به حوزه جوانان، امری الزامی برای رسانه محلی به نظر می رسد. در دنیای کنونی و افزایش وسایل ارتباط جمعی و حضور صدها شبکه ماهواره ای فارسی زبان و تمرکز بر ارکان اعتقادی جوانان ایران اسلامی با ایجاد شبهات در موضوعات مذهبی، اقتصادی، سیاسی و ... سعی در فرافکنی و آمیخته نمودن حق و باطل نموده که با توجه به بیان و تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد و تقویت کرسی های آزاد اندیشی، طراحی این برنامه  انجام شد که با حضور جوانان و دعوت از اساتید مبرز به واکاوی برخی از موضوعات همچون، اقتصاد مقاومتی، عبرت های تاریخی ، حجاب و عفاف، نماز، مدرک گرایی و تحصیل، روابط دختر و پسر، اعتیاد، اجبار در دین و ... پرداخت.

سال تولید: 1395

محقق و تهیه کننده:محمد احسان خرامید

دستیار تهیه:زهرا یکه دهقان

مجری و کارشناس:غلامحسین حقانی

تصویربرداران:کامبیز حسین زاده،مهدی روحی، نازمحمد خلیلی،مجید سلیمی

صدابردار:حمید پور غلامحسینی

تدوین و گرافیک: مجید سلیمی

منشی صحنه:فاطمه مقدسی

نویسنده: مونا شیخ

کارشناس مهمان: حجت الاسلام سیدین،دکتر قانعی پور