سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

فاطمیه شب های جزیره - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

فاطمیه شب های جزیره

Loading the player...

تهیه کننده:یزدان قاسمی

مجری:بیژن منصوری

تصویربرداران:مهدی روحی ،کامبیز حسین زاده ،محمد خلیلی

نویسنده:بیژن منصوری

صدابردار:حمید پور غلامحسین

ویژه برنامه فاطمیه شبهای جزیره  در 2 برنامه 60 دقیقه ای به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) در ایام فاطمیه از سیمای مرکز کیش پخش شد .در این برنامه به بیان ویژگیهای شخصیت حضرت زهرا(س) به عنوان الگوی زنان آزاده جهان در آیتم های کارشناسی و گزارش و بیانات امام راحل ، مقام معظم رهبری و شهید مطهری و تبیین و تشریح جایگاه والای زن و اسوه زنان حضرت زهرا(س) پرداخته شد.

حضرت زهرا سلام الله علیها در نزد مسلمانان برترین و والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می‌باشد. رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) می‌فرمایند: "فاطمه سرور زنان جهانیان است. حضرت زهرا سلام الله علیها در نزد مسلمانان برترین و والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می‌باشد. رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) می‌فرمایند: "فاطمه سرور زنان جهانیان است.

بدون تردید در میان زنان و بانوان اسلامی ، فاطمه زهرا محبوبترین چهره دینی، علمی، ادبی، تقوایی و اخلاقی در میان مسلمانان و دیگر مردم جهان محسوب می شود . شخصیت حضرت فاطمه زهرا سیدة نساء العالمین ( سرور زنان جهان اسوه و الگویی کامل برای تمام زنان عاشق عفت و فضیلت است .
در دامن پاک آن حضرت دو امام بزرگوار و دو شخصیت ممتاز عالم بشری، حضرت امام حسن(ع) مظهر حلم و وقار و حضرت امام حسین (ع) سرور شهیدان تربیت یافتند، زینب کبری(س) مظهر شجاعت و نمونه سخنوری و حق طلبی نیز در دامان فاطمه زهرا پرورش یافت.

سال تولید: 1395