سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

شب های جزیره - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب های جزیره

Loading the player...

تهیه کننده:علی قنواتی
مجری:علیرضا مقدسی
تصویربرداران:مهدی روحی،کامبیز حسین زاده،محمد خلیلی
صدابردار:حمید پور غلامحسین
تدوین:علی قنواتی

این برنامه به تعداد  38 برنامه 50 دقیقه­ ای در طبقه« ج » و ساختار ترکیبی ساده به صورت زنده  از ساعت  21:00 در روزهای شنبه ،دوشنبه وچهارشنبه از شبکه کیش پخش می شود.آیتم های برنامه شامل :آرم ،موسیقی تصویر، کارشناس میهمان،تلفن و پیامک ، وله و گرافیک ،تقویم مناسبتی و ... می باشد.

این برنامه به عنوان برنامه روتین و مستمر شبانه سیمای کیش در بر گیرنده تقویم ایام مناسبتی و عادی، موضوعات خاص حائز اهمیت برنامه سازی و اولویت های محتوایی حوزه پیام از جمله اولویت گردشگری، اقتصاد مقاومتی ، محیط زیست و توسعه پایدار ، با اجزاء حضور کارشناس و میهمان در استودیو با رویکرد شاد و مفرح  به عنوان پل ارتباطی بین شبکه و مخاطب می باشد.

بخش اطلاع رسانی در برنامه بسیار مهم است و با توجه به اینکه 50 در صد موضوعات خاص برنامه به موضوع گردشگری می پردازد  سعی شود به گردشگران در تمام حوزه­های حمل و نقل، خرید کالا، جا به جایی درون شهری، اقامت، سیاحت و ... اطلاعات کافی و در حد اقناع اطلاع داده شود.

در بخش گزارش ، با مسافران دربارۀ وضعیت گردشگری کیش مصاحبه شود و پیشنهادهای آنها برای بهتر شدن گردشگری منعکس گردد، همچنین انعکاس نظر متولیان امر گردشگری در کیش و معرفی برخی مراکز تفریحی و گردشگری در این برنامه مورد توجه قرار گیرد.

سال تولید: 1395